ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Kalendár

* Zápas sa ešte neskončil
Utorok 15. október
1. liga Starší žiaci U15
Poprad 3 : 0 FK Humenné *  
* Zápas sa ešte neskončil
Štvrtok 17. október
1. liga Starší žiaci U15
MFK Vranov nad Topľou 14:00 Futbalový klub NOVES Spišská Nová Ves  
* Zápas sa ešte neskončil
Piatok 18. október
Španielsko
Granada 21:00 Osasuna  
Nemecko
Frankfurt Eintracht 20:30 Leverkusen  
Francúzsko
Nice 20:45 Paris SG  
Poľsko
Zaglebie Lubin 18:00 Pogon Szczecin  
Wisla Kraków 20:30 Piast Gliwice  
Rusko
Terek Groznyj 18:30 Lokomotiv Moskva  
Turecko
Galatasaray 19:30 Sivasspor  
2. liga
Poprad 16:00 Ružomberok B  
Podbrezova 17:00 Púchov  
Skalica 18:00 Šamorín  
* Zápas sa ešte neskončil
Sobota 19. október
Fortuna liga
Slovan Bratislava 17:00 Pohronie  
Nitra 17:00 Ružomberok  
Žilina 17:00 Michalovce  
Sereď 17:00 Trnava  
Anglicko
Everton 13:30 West Ham  
Chelsea 16:00 Newcastle  
Wolwes 16:00 Southampton  
Tottenham 16:00 Watford  
Aston Villa 16:00 Brighton  
Leicester 16:00 Burnley  
Bournemouth 16:00 Norwich  
Crystal Palace 18:30 Manchester City  
Španielsko
Eibar 13:00 Barcelona FC  
Atletico Madrid 16:00 Valencia  
Getafe 18:30 Leganes  
Mallorca 21:00 Real Madrid  
Taliansko
Lazio Roma 15:00 Atalanta Bergamo  
Napoli 18:00 Hellas Verona  
Juventus 20:45 Bologna  
Nemecko
Augsburg FC 15:30 Bayern München  
Berlin Union 15:30 Freiburg  
Bremen 15:30 Hertha Berlin  
Düsseldorf 15:30 Mainz  
Leipzig 15:30 Wolfsburg  
Dortmund 18:30 Mönchengladbach  
Česko
Liberec 14:30 Jablonec  
Olomouc 16:30 České Budějovice  
Zlín 16:30 Mladá Boleslav  
Slavia Praha 19:00 Příbram  
Francúzsko
Lyon 17:30 Dijon  
Metz 20:00 Nantes  
Angers 20:00 Brest  
Toulouse 20:00 Lille  
Reims 20:00 Montpellier  
Nimes 20:00 Amiens  
Maďarsko
Debrecen 17:00 Diosgyor VTK  
Puskas FC 17:00 Paks SE  
Rakoczi Kaposvar 17:00 Varda SE  
Mezokovesd Zsory 17:00 Videoton  
Zalaegerszeg 17:00 Kispet-Honved  
Ferencváros Budapešť 19:30 Ujpest Budapešť  
Poľsko
Korona Kielce 15:00 Plock  
Legia Warszawa 17:30 Lech Poznan  
Jagiellonia Bialystok 20:00 Cracovia Kraków  
Rakúsko
Rheindorf Altach SC 17:00 Admira/Wacker Mödling  
Sturm Graz 17:00 Salzburg RB  
LASK Linz 17:00 Mattersburg SV  
Rusko
Tambov 13:00 Ural Sverdlovskaya Oblast  
Spartak Moskva 15:30 Rubin Kazan  
Zenit Peterburg 18:00 Rostselmash Rostov  
Turecko
Antalyaspor 14:00 Genclerbirligi  
Istanbul Büyüksehir 16:30 Göztepe  
Trabzonspor 16:30 Gaziantepspor BB  
Ankaragücü 19:00 Besiktas  
2. liga
Banská Bystrica 14:30 Trebišov  
FC Košice 14:30 Slovan Bratislava B  
Dubnica 14:30 FC Petržalka  
Komárno 14:30 Bardejov  
Liptovský Mikuláš 14:30 Žilina B  
3. liga BA
ŠK Báhoň 15:00 FC Rohožník  
Lokomotíva Devínska Nová Ves 15:00 FK Slovan Ivanka pri Dunaji  
3. liga Západ
KFC Kalná nad Hronom 11:00 Spartak Myjava B  
FKM Nové Zámky 14:00 TJ KOVO Beluša  
KFC Kalná nad Hronom 14:00 Spartak Myjava B  
3. liga Východ
FK Humenné 14:00 1.FK Svidník  
MFK Vranov nad Topľou 14:00 FK Pokrok SEZ Krompachy  
MŠK Tesla Stropkov 14:00 MFK Slovan Giraltovce  
1. FC Tatran Prešov 14:00 FK Poprad B  
Futbalový klub NOVES Spišská Nová Ves 14:00 TJ Veľké Revištia  
3. liga Stred
Rimavská Sobota 14:00 MŠK NOVOHRAD Lučenec  
Zvolen 14:00 TJ Tatran Krásno nad Kysucou  
FK Čadca 14:00 TJ Tatran Oravské Veselé  
FK Rakytovce 14:00 ŠK Prameň Kováčová  
4. liga BFZ B
ŠK Svätý Jur 15:00 FK Lamač Bratislava  
ŠK Vrakuňa Bratislava 15:00 Obecný športový klub Láb  
CFK Pezinok - Cajla 15:00 TJ Záhoran Kostolište  
4. liga ZsFZ Sever
MFK Vrbové 14:00 TJ Spartak Kvašov  
OK Častkovce 14:00 MFC SPARTAK Bánovce nad Bebravou  
FK TEMPO Partizánske 14:00 TJ NAFTA GBELY  
FC Baník Prievidza 14:00 OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom  
4. liga ZsFZ Juh
MŠO Štúrovo 14:00 MŠK Hurbanovo  
FK Kolárovo 14:00 OFK Tovarníky  
OFK Veľký Ďur 14:00 ŠK Šurany  
4. liga VsFZ Juh
MFK Sobrance 14:00 MFK Veľké Kapušany  
1. liga Starší dorast U19
Poprad 11:00 Slovan Bratislava  
Podbrezová 11:00 FK DAC 1904 Dunajská Streda  
MFK Ružomberok 11:00 Dukla Banská Bystrica B  
Senica 11:00 Trnava  
Nitra 11:00 Žilina  
1. liga Starší žiaci U15
MFK Ružomberok 10:00 MŠK Fomat Martin  
FC KOŠICE 10:00 Lokomotiva Košice  
Slavoj Trebišov 10:00 MFK Snina  
Dukla Banská Bystrica B 10:00 Rimavská Sobota  
Žilina 10:00 MŠK Námestovo  
AKADÉMIA JUVENTUS Žilina 10:00 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B  
Skalica 10:00 FK Dubnica nad Váhom  
FK DAC 1904 Dunajská Streda 10:00 Nitra  
SDM Domino Bratislava 10:00 FC ViOn Zlaté Moravce  
MFK Zemplín Michalovce 10:00 MŠK Tesla Stropkov  
Podbrezová 10:00 JUPIE Futbalová škola Mareka Hamšíka  
Zvolen 10:00 MFK Tatran Liptovský Mikuláš  
Slovan Bratislava 10:00 Senica  
* Zápas sa ešte neskončil
Nedeľa 20. október
Fortuna liga
Trenčín 17:00 Senica  
Dunajská Streda 18:00 Zlaté Moravce  
Anglicko
Manchester United 17:30 Liverpool  
Španielsko
Alavés 12:00 Celta Vigo  
San Sebastian 14:00 Betis Sevilla  
Espaňol Barcelona 16:00 Villarreal  
Bilbao 18:30 Valladolid  
Sevilla 21:00 Levante  
Taliansko
Sassuolo 12:30 Inter Milan  
Cagliari 15:00 Spal  
Sampdoria Genoa 15:00 Roma AS  
Udinese 15:00 Torino AC  
Parma 18:00 Genoa FC  
Milan AC 20:45 Lecce  
Nemecko
Köln 15:30 Paderborn  
Hoffenheim 18:00 Schalke 04  
Česko
Bohemians 1905 15:30 Opava  
Plzeň Viktoria 15:30 Ostrava Baník  
Karviná 15:30 Slovácko 1. FC  
Teplice 18:00 Sparta Praha  
Francúzsko
Bordeaux 15:00 St. Etienne  
Monaco 17:00 Rennes  
Marseille Ol. 21:00 Strasbourg  
Poľsko
Arka Gdynia 15:00 Lechia Gdaňsk  
Górnik Zabrze 17:30 Lódz LKS  
Rakúsko
Wattens 14:30 Hartberg TSV  
Sankt Poelten 14:30 Austria Wien  
Rapid Wien 17:00 Wolfsberger AC  
Rusko
Gazovik Orenburg 10:30 Krylya Sovetov Samara  
Ufa 13:00 CSKA Moskva  
Arsenal Tula 15:30 Sochi PFC  
Dynamo Moskva 18:00 Krasnodar  
Turecko
Kayserispor II 13:00 Kasimpasa SK Istanbul  
Alanyaspor K 15:30 Caykur Rizespor  
Denizlispor 18:00 Fenerbahce  
3. liga BA
FK Rača Bratislava 10:30 FC Malacky  
FK Rača Bratislava 15:00 FC Malacky  
ŠK Bernolákovo 15:00 MŠK Senec  
MFK Rusovce 15:00 PŠC Pezinok  
ŠK Báhoň 15:00 FC Rohožník  
SFC Kalinkovo 15:00 OFK Dunajská Lužná  
TJ Rovinka 15:00 FK Inter Bratislava  
ŠK Tomášov 15:00 FK Slovan Most pri Bratislave  
Lokomotíva Devínska Nová Ves 15:00 FK Slovan Ivanka pri Dunaji  
3. liga Západ
FC Nitra B 10:30 MŠK Považská Bystrica  
FK Marcelová 14:00 FK Slovan Duslo Šaľa  
OFK Malženice 14:00 AFC Nové Mesto nad Váhom  
ŠK LR Crystal 14:00 FC Slovan Galanta  
TJ Družstevník Veľké Ludince 14:00 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B  
ŠK 1923 Gabčíkovo 14:00 FC Spartak Trnava B  
3. liga Východ
MFK Snina 14:00 FK Družstevník Plavnica  
TJ Mladosť Kalša 14:00 ŠK Odeva Lipany  
OŠFK Šarišské Michaľany 14:00 ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves  
3. liga Stred
TJ Jednota Bánová 10:30 TJ Družstevník Liptovská Štiavnica  
ŠKM Liptovský Hrádok 14:00 MFK Žarnovica  
MŠK Námestovo 14:00 FTC Fiľakovo  
TJ Baník Kalinovo 14:00 MŠK Fomat Martin  
4. liga BFZ B
FK Karpaty Limbach 15:00 SDM Domino Bratislava  
FK Dúbravka 15:00 FK Vajnory  
OŠK Slovenský Grob 15:00 ŠK Závod  
TJ Záhoran Jakubov 15:00 TJ Čunovo  
FKM Karlova Ves Bratislava 15:00 TJ Veľké Leváre  
4. liga ZsFZ Sever
TJ Partizán Domaniža 14:00 FC Slovan Hlohovec  
OFK Trebatice 14:00 TJ Slavoj Boleráz  
Športové kluby Blava 1928 14:00 ŠK VEGUM Dolné Vestenice  
OŠK Trenčianske Stankovce 14:00 TJ Partizán Prečín  
OK Častkovce 14:00 MFC SPARTAK Bánovce nad Bebravou  
4. liga ZsFZ Juh
TJ Imeľ 14:00 FC Neded  
TJ Družstevník Dvory nad Žitavou 14:00 TJ Veľké Lovce  
MŠO Štúrovo 14:00 MŠK Hurbanovo  
MŠK - Thermál Veľký Meder 14:00 OFK Kovarce  
FK TJ Lokomotíva Kozárovce 14:00 FK Slovan Levice  
ŠK Nesvady 14:00 FK Vlčany  
4. liga SsFZ Sever
ŠK Tvrdošín 14:00 ŠK Dynamo Diviaky  
ŠK Olympia Bobrov 14:00 OŠK Rosina  
MŠK Kysucké Nové Mesto 14:00 OŠK Baník Stráňavy  
ŠK Javorník Makov 14:00 FK Slovan Žabokreky  
TJ Družstevník Belá - Dulice 14:00 Dolný Kubín  
FK Rajec 14:00 OFK Teplička nad Váhom  
ŠK Závažná Poruba 14:00 FK Slávia Staškov  
4. liga SsFZ Juh
MFK Detva 14:00 TJD Príbelce  
TJ Tatran VLM Pliešovce 14:00 FK Slovenské Ďarmoty  
FK Mesta Tornaľa 14:00 FK Šalková  
MŠK Tisovec 14:00 MFK Spartak Hriňová  
TJ Sklotatran Poltár 14:00 FK Podkonice  
TJ Sokol Medzibrod 14:00 ŠK Partizán Čierny Balog  
ŠK Badín, občianske združenie 14:00 FC 98 Hajnáčka  
4. liga VsFZ Sever
MŠK Spartak Medzilaborce 14:00 ŠK Záhradné  
FK Demjata 14:00 OŠK Fintice  
TJ Družstevník Župčany 14:00 MŠK Slavoj Spišská Belá  
FK Soľ 14:00 OFK - SIM Raslavice  
TJ Sokol Ľubotice 14:00 MFK Stará Ľubovňa  
MFK Slovan Sabinov 14:00 FK Svit  
MŠK Spišské Podhradie 14:00 Futbalový klub Nižný Hrušov  
FK Gerlachov 14:00 OFK Tatran Kračúnovce  
4. liga VsFZ Juh
Slávia TU Košice 14:00 ŠK Strážske  
MFK Ťahanovce 14:00 TJ Družstevník Cejkov  
1. ŠK TATRAN Spišské Vlachy 14:00 TJ Slavoj Kráľovský Chlmec  
OŠK Pavlovce nad Uhom 14:00 OŠK Rudňany  
FK Čaňa 14:00 FK TATRA Sokoľany  
FK Kechnec 14:00 AFK Topoľany  
MFK Spartak Medzev 14:00 FK Geča 73  
1. liga Starší dorast U19
MFK Zemplín Michalovce 11:00 Trenčín  
Senica 11:00 Trnava  
1. liga Starší žiaci U15
MFK Ružomberok 10:00 MŠK Fomat Martin  
Futbalový klub NOVES Spišská Nová Ves 10:00 Partizán Bardejov BŠK  
Trenčín 10:00 Petržalka  
FC Baník Prievidza 10:00 MŠK Púchov  
1. FC Tatran Prešov 10:00 MFK Vranov nad Topľou  
Trnava 10:00 FK Inter Bratislava  
Poprad 10:00 FK Humenné  
FK Slovan Levice 10:00 FKM Karlova Ves Bratislava  
MFK Ružomberok 12:00 MŠK Fomat Martin  
SDM Domino Bratislava 12:00 FC ViOn Zlaté Moravce  
* Zápas sa ešte neskončil
Pondelok 21. október
Anglicko
Sheffield Utd 21:00 Arsenal  
Taliansko
Brescia 20:45 Fiorentina  
Poľsko
Rakow Czestochowa 18:00 Slask Wroclaw  
Turecko
Kombassan Konyaspor 19:00 Malatyaspor