ProFutbal.sk ProFutbal.sk

R. Ľubarskij sa po roku vrátil do Humenného
zdroj:

R. Ľubarskij sa po roku vrátil do Humenného

Skúsený 36-ročný útočník Ruslan Ľubarskij sa po ročnom pôsobení v Michalovciach vrátil do Humenného. V 1. HFC bude pôsobiť ako hrajúci asistent hlavného trénera Andreja Čiráka

Skúsený 36-ročný ofenzívny hráč Ruslan Ľubarskij po letnom predčasnom odchode z MFK Zemplín Michalovce nezostal dlho bez angažmánu. V minulých dňoch sa vrátil do 1. HFC Humenné, odkiaľ prišiel do Michaloviec pred rokom. Hlavný tréner 1. HFC Andrej Čirák si ho vybral nie iba za posilu do útoku, ale aj za svojho hrajúceho asistenta.

"Medzi mnou a 1. HFC Humenné bola dohoda už dávnejšie, brzdil to však postoj Michaloviec. Napokon sa veci pohli a dnes už je dohodnuté, že po roku sa vraciam späť do Humenného,“ citoval denník Korzár slová Ruslana Ľubarského, ktorý bol v uplynulej sezóne 2009/2010 s deviatimi gólmi najlepším strelcom MFK Zemplín. "Budem hráčom a zároveň asistentom trénera Andreja Čiráka. Pomaly začínam vnímať pri futbale viac aj trénerský uhol pohľadu. Káder máme mladý, stále sa dopĺňa, kompletne sme doteraz ešte nehrali. Zatiaľ sú naše výkony všelijaké, určite to však bude lepšie,“ dodal Ruslan Ľubarskij, nový hrajúci asistent trénera 1. HFC Humenné.

Najnovšie z klubu: FK Humenné

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 3. liga Východ

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk