ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Michal Hanek podpísal ročný kontrakt s Poloniou Bytom
zdroj:

Michal Hanek podpísal ročný kontrakt s Poloniou Bytom

Michal Hanek: "Na nové pôsobisko sa už veľmi teším, súťaž je kvalitná, navyše u našich severných susedov je o futbal veľký záujem, cítiť podporu fanúšikov"

Slovenský obranca Michal Hanek podpísal ročný kontrakt s tímom najvyššej poľskej súťaže Polonia Bytom. "Na nové pôsobisko sa už veľmi teším, súťaž je kvalitná, navyše u našich severných susedov je o futbal veľký záujem, cítiť podporu fanúšikov," povedal pre profutbal.sk Hanek.{+r44606,150x186}

Dvadsaťdeväťročný trenčiansky rodák sa stal spoluhráčom ďalších slovenských futbalistov Miroslava Barčíka, Mareka Bažíka, Petra Hricka a Juraja Baláža, počas letného prestupového obdobia boli v tomto klube na skúške aj Blažej Vaščák a Daniel Jurč.

Hráči Polonie Bytom sa v uplynulom ročníku umiestnili na siedmej priečke v tabuľke. Pre Haneka to bude prvý poľský angažmán, v minulosti pôsobil v tímoch TTS Trenčín, FC Nitra, ZŤS Dubnica, Dinamo Moskva, Sparta Praha, Slovan Bratislava a v uplynulom ročníku hrával za 1. FC Tatran Prešov. Posledný úspech dosiahol v drese Slovana, ktorý ako kapitán priviedol k zisku titulu.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Poľsko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Exkluzívne

Pozri viac

HOKEJ.sk