ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Janič ide do Korony Kielce, Bažík zostáva v Bytome, Baláž odtiaľ odchádza
zdroj:

Janič ide do Korony Kielce, Bažík zostáva v Bytome, Baláž odtiaľ odchádza

Lukáš Janič je na skúške v poľskom klube Korona Kielce, Marek Bažík bude pokračovať v poľskom klube Polonia Bytom, brankár Juraj Baláž po roku z pôvodne zmluvne dohodnutých dvoch už nemá miesto v kádri Polonia Bytom

Slovenský krídelník Lukáš Janič je po svojom odchode z MFK Košice na skúške v poľskom klube Korona Kielce. Po návrate zo sústredenia v Slovinsku asi podpíše s týmto prvoligovým tímom zmluvu, predznamenáva internetová stránka 6. mužstva tabuľky Ekstraklasy 2009/2010. Dvadsaťtriročný Janič v minulosti pôsobil aj v Prešove, Lipanoch a Michalovciach.

Stredopoliar Marek Bažík bude pokračovať v poľskom prvoligovom klube Polonia Bytom aj v súťažnom ročníku 2010/2011, informuje internetová stránka 7. mužstva tabuľky predchádzajúcej sezóny Ekstraklasy. Tridsaťštyriročný bývalý hráč Banskej Bystrice či Žiliny Bažík prišiel v januári 2008 z Viktorie Žižkov. Za sliezsky tím medzičasom nastúpil v 63 zápasoch a nastrieľal 7 gólov.

Slovenský brankár Juraj Baláž po roku z pôvodne zmluvne dohodnutých dvoch už nemá miesto v kádri poľského prvoligového klubu Polonia Bytom. Informáciu priniesla katovická regionálna príloha deníka Gazeta. Tridsaťročný nitriansky rodák dostal po svojom vlaňajšom letnom príchode z Prešova iba jednu šancu v Ekstraklase, a to už 28. augusta 2009 na pôde Legie Varšava (0:1), okrem toho sa 9-krát postavil medzi tri žrde v súťaži rezerv.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Korona Kielce

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Poľsko

Pozri viac

HOKEJ.sk