ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Fanúšika, ktorý zranil rozhodkyňu, zadržala polícia
zdroj:

Fanúšika, ktorý zranil rozhodkyňu, zadržala polícia

Francúzska polícia zadržala fanúšika, ktorý počas futbalového zápasu medzi Racingom Strasbourg a Metz svetlicou zranil postrannú rozhodkyňu Nelly Viennotovú. Rozhodca Eric Polat zápas okamžite po incidente v 66. minúte prerušil a Viennotovú museli

Francúzska polícia zadržala fanúšika, ktorý počas futbalového zápasu medzi Racingom Strasbourg a Metz svetlicou zranil postrannú rozhodkyňu Nelly Viennotovú. Rozhodca Eric Polat zápas okamžite po incidente v 66. minúte prerušil a Viennotovú museli hospitalizovať so zranenou hlavou. Jej zdravotný stav je podľa lekárov dobrý. "Nelly Viennotová sa cíti lepšie, je však šokovaná," povedal rozhodca Polat. "Čakali sme, či sa ešte môže vrátiť do zápasu, ale nebolo to možné."
Pohoršenie vyjadril aj prezident Racingu Patrik Proisy. "Mojou prvou reakciou je veľký smútok. Toho človeka však už zadržali a v súčasnosti je pripravený vypovedať," informoval novinárov.
Proisy dúfa, že vedenie Francúzskej národnej futbalovej ligy (LNF) umožní opakovaný zápas. Rozhodnutie bude známe až budúci týždeň.

TASR

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Španielsko

Pozri viac

HOKEJ.sk