Ligový zápas Strasbourg - Metz nedohrali pre zranenie rozhodkyne
zdroj:

Štvrtkový futbalový zápas prvej francúzskej ligy medzi Racingom Strasbourg a Metz poznamenal incident, keď v 66. minúte stretnutia za stavu 1:0 pre domácich trafila postrannú rozhodkyňu svetlica hodená domácim fanúšikom. Nelly Vienotovú, ktorá je

Nelly Vienotovú, ktorá je jedinou ženou v rozhodcovskom zbore najvyššej francúzskej súťaže, museli usporiadatelia odniesť z ihriska so zranenou hlavou, pričom najprv ani nebolo jasné, čo ju zasiahlo.
Hlavný rozhodca Eric Poulat zápas predčasne ukončil a o jeho osude sa rozhodne neskôr.