ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Robbie Keane opúšťa Greška
zdroj:

Robbie Keane opúšťa Greška

Anglický futbalový klub Leeds United získal do konca sezóny na hosťovanie z Interu Miláno spoluhráča slovenského reprezentanta Vratislava Greška Robbieho Keana. Predstavitelia účastníka druhej fázy Ligy majstrov potvrdili, že v prípade

{+r54}Anglický futbalový klub Leeds United získal do konca sezóny na hosťovanie z Interu Miláno spoluhráča slovenského reprezentanta Vratislava Greška Robbieho Keana. Predstavitelia účastníka druhej fázy Ligy majstrov potvrdili, že v prípade zrealizovania prestupu, musia za írskeho útočníka zaplatiť Interu 17,61 milióna dolárov. "Ďakujeme Milánčanom za spoluprácu pri tejto transakcii. O Robbieho prejavilo záujem viacero klubov, a preto máme radosť, že si nakoniec vybral Leeds," povedal prezident United Peter Ridsdale.
Írsky reprezentant, ktorému tréner modro-čiernych Marco Tardelli nedával dostatok príležitostí, by sa mal vo štvrtok podrobiť lekárskym testom a v sobotu by už mal obliecť dres Leedsu v súboji s Aston Villou. O Keana, ktorý prestúpil do Interu z Coventry City za 19,08 milióna dolárov, prejavili v uplynulých dňoch záujem West Ham United a Chelsea Londýn.

(SITA

Odporúčame

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

HOKEJ.sk