ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Lippi čaká na ponuky od talianskych klubov
zdroj:

Lippi čaká na ponuky od talianskych klubov

Bývalý taliansky tréner futbalistov Juventusu Turín a Interu Miláno, Marcello Lippi povedal, že aj keď má veľa ponúk zo zahraničia, čaká na ponuku od talianskeho klubu. Lippi je bez práce od októbra, keď ho po jednom

Bývalý taliansky tréner futbalistov Juventusu Turín a Interu Miláno, Marcello Lippi povedal, že aj keď má veľa ponúk zo zahraničia, čaká na ponuku od talianskeho klubu.
Lippi je bez práce od októbra, keď ho po jednom zápase v talianskej Serii A vyhodili z trénerskej stoličky v Interi Miláno. Podľa talianskych futbalových pravidiel, nemôže Lippi v tejto sezóne trénovať ďalší tím zo Serie A. Taliansky kouč sa však vyjadril, že je pripravený čakať až do júla.
"Chcem zostať v Taliansku, aj keď mám veľa zaujímavých ponúk zo zahraničia. Do konca februára alebo marca nebudem robiť žiadne rozhodnutia a potom prehodnotím situáciu. Ak nebudem mať ponuky od talianskych klubov, budem seriózne premýšľať o odchode do zahraničia," vyjadril sa Lippi, ktorý má na svojom trénerskom konte tri ligové prvenstvá v Serii A a v roku 1996 vyhral s Juventusom Turín Ligu majstrov.

TASR

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Eskisehirspor

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Turecko

Pozri viac

HOKEJ.sk