ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Molnár v Dukle do konca sezóny, Svinteka operovali
zdroj:

Molnár v Dukle do konca sezóny, Svinteka operovali

Druholigových futbalistov Dukly Banská Bystrica (finalista zimného halového turnaja SFZ a Športprogressu) povedie do konca sezóny doterajší tréner Ladislav Molnár. Agentúre SITA to potvrdil kormidelník zo Štiavničiek a dodal: "V mužstve skúšame

Druholigových futbalistov Dukly Banská Bystrica (finalista zimného halového turnaja SFZ a Športprogressu) povedie do konca sezóny doterajší tréner Ladislav Molnár. Agentúre SITA to potvrdil kormidelník zo Štiavničiek a dodal: "V mužstve skúšame nové tváre, konkrétne mená však budú jasné až 3. januára." Na zimnom halovom turnaji SFZ v Púchove sa v drese Dukly predstavil nový hráč 30-ročný Marián Borgoň, ktorý doposiaľ pôsobil v III. rakúskej lige. "Je to skúsený futbalista. Hral už aj v našej najvyššej súťaži. Javí sa v dobrom svetle, je ľavák a tých je málo. Preto s ním počítame na ľavú stranu zálohy," vyjadril sa k novej akvizícii L. Molnár.
Zranenie Svinteka si podľa kormidelníka Dukly vyžiada minimálne polročnú pauzu. Tento hráč v stredu absolvoval operáciu a do konca sezóny si dres Dukly neoblečie.

(SITA)

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Francúzsko

Pozri viac

HOKEJ.sk