Bališova premiéra na lavičke WBA
zdroj:

V sobotňajšom zápase II. anglickej futbalovej ligy absolvoval svoju premiéru na lavičku mužstva West Bromwich Albion slovenský reprezentant Igor Bališ. "West Brom" sa predstavil na ihrisku tabuľkového suseda Watfordu a po polčase 0:2, dokázali

V sobotňajšom zápase II. anglickej futbalovej ligy absolvoval svoju premiéru na lavičku mužstva West Bromwich Albion slovenský reprezentant Igor Bališ. "West Brom" sa predstavil na ihrisku tabuľkového suseda Watfordu a po polčase 0:2, dokázali zverenci trénera Gary Megsona v priebehu pätnástich minút (48. - 63.) obrátiť skóre vo svoj prospech. Dobrý výsledok však do záveru neudržali a nakoniec odišli spokojný aj s bodom za remízu 3:3. Igor Bališ sa na trávniku priamo v akcii neobjavil. V prvoligovom Sunderlande sedel po celý zápas na lavičke Stanislav Varga a jeho tím podľahol v Leedsi 0:2. V I. škótskej lige sa v drese Celticu Ľubomír Moravčík nezmestil do zostavy trénera Martina O´Neilla a na súpiske mužstva v zápase s Aberdeenom nefiguroval. Jediným Slovákom na Ostrovoch, ktorý sa v sobotu objavil na trávniku, bol stredopoliar Hearts of Middlothian Edinburgh Róbert Tomaschek. Bývalý hráč Slovana Bratislava odohral pri prehre "srdiečok" v Motherveli 0:2 celých deväťdesiat minút.