ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Bališova premiéra možno už proti Watfordu
zdroj:

Bališova premiéra možno už proti Watfordu

Napriek tomu, že od prestupu slovenského futbalového reprezentanta Igora Bališa z ŠK Slovan do tímu West Bromwich Albion uplynul už viac ako týždeň, stále zostáva otázkou jeho premiéra v drese druholigového anglického klubu. Posledné ligové

Napriek tomu, že od prestupu slovenského futbalového reprezentanta Igora Bališa z ŠK Slovan do tímu West Bromwich Albion uplynul už viac ako týždeň, stále zostáva otázkou jeho premiéra v drese druholigového anglického klubu. Posledné ligové stretnutie proti Fulhamu nestihol Bališ pre nevybavené pracovné povolenie, navyše sa ešte zatiaľ nedohodol na podrobnostiach novej zmluvy so zamestnávateľom. Ďalším medzníkom v kariére trnvaského rodáka tak môže byť už sobotňajšia premiéra proti Watfordu.
Tridsaťročný ofenzívny stredopoliar, ktorý absolvoval v birminghamskom tíme dve úspešné skúšky a potrebné lekárske testy, sledoval domáci zápas West Bromwichu proti Fulhamu (1:3) iba z tribúny, sa vzápäti v dôsledku nevyjasnených podmienok zmluvy vrátil do Bratislavy a v priebehu tohto týždňa trénoval s "belasými". Vo štvrtok by sa mal opäť zapojiť do tréningového procesu v anglickom klube.
"Igor sa rozhodol skúsiť šťastie v zahraničí a hľadá klub, kde by mohol pravidelne hrávať. Je to hráč, ktorý je aj napriek svojmu veku rýchly a nechýba mu potrebný entuziazmus," povedal na Bališovu adresu výkonný šéf West Bromwichu John Wile.

TASR

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

HOKEJ.sk