ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Hráči Teplíc bývajú v tureckej Antalyi v hoteli Titanic
zdroj:

Hráči Teplíc bývajú v tureckej Antalyi v hoteli Titanic

Český futbal v Turecku v týchto dňoch nebudú reprezentovať iba FK Teplice.

Futbalisti českého mužstva FK Teplice, ktorí sú v týchto dňoch na hernom sústredení v tureckej Antalyi, našli prechodný domov v hoteli s netradičným menom Titanic. Hráči účastníka Gambrinus ligy na jeho "palubu" dorazili po dlhej ceste, ktorú im skomplikoval prestup v Istanbule.

"Let bol úplne v poriadku, ale keďže sme sa zdržali pri prestupovaní v Istanbule, naša cesta do Antalye sa neplánovane natiahla," citovala oficiálna klubová stránka www.fkteplice.cz slová 27-ročného slovenského legionára v službách Severočechov Michala Gašparíka, ktorými opísal putovanie teplickej výpravy do známeho tureckého strediska.

"Hotel Titanic vyzerá veľmi pekne. Je to veľký areál. Na izbách sme ubytovaní po dvoch, mojím spolunocľažníkom je Martin Klein," pokračoval odchovanec trnavského futbalu, ktorý nedávno v Tepliciach podpísal novú zmluvu do 30. júna 2011.

Ako skúsený ľavonohý stredopoliar, ktorý okrem Trnavy a Teplíc pôsobil aj v Moste, ďalej uviedol, Tepličania sa po dlhej ceste dostali na izby až približne o pol desiatej večer.

Český futbal v Turecku v týchto dňoch nebudú reprezentovať iba Gašparík a spol., lebo v "krajine polmesiaca" sa pripravujú aj futbalisti ďalších piatich klubov z Gambrinus ligy. Tréningové tábory si v Turecku už rozložili aj futbalisti FK Mladá Boleslav, SK Sigma Olomouc, FK Baník Ostrava, FC Tescoma Zlín a FK Bohemians.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Teplice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Česko

Pozri viac

HOKEJ.sk