ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Žreb MS 2002 v decembri budúceho roka v Pusane
zdroj:

Žreb MS 2002 v decembri budúceho roka v Pusane

Medzinárodná futbalová federácia FIFA v pondelok vo švajčiarskom Zürichu oznámila, že žrebovanie záverečného turnaja majstrovstiev sveta v roku 2002 bude 1. decembra budúceho roka hostiť juhokórejské pobrežné mesto Pusan. Žreb rozdelí 32 účastníkov do

{+l1}Medzinárodná futbalová federácia FIFA v pondelok vo švajčiarskom Zürichu oznámila, že žrebovanie záverečného turnaja majstrovstiev sveta v roku 2002 bude 1. decembra budúceho roka hostiť juhokórejské pobrežné mesto Pusan.
Žreb rozdelí 32 účastníkov do ôsmich skupín po štyri tímy, pričom zatiaľ je isté len, že usporiadateľské mužstvá Japonska a Južnej Kórey odohrajú všetky tri stretnutia základnej skupiny na domácej pôde. Okrem reprezentácií organizátorských krajín je známy už len jeden účastník Francúzsko, ako obhajca majstrovského titulu z roku 1998. O ďalších 29 postupujúcich sa rozhodne do konca novembra budúceho roka.
Majstrovstvá budú prebiehať na desiatich japonských a desiatich juhokórejských štadiónoch. Úvodný výkop bude 31. mája 2002 v kórejskom Soule, finálový zápas uvidia 30. júna diváci v Yokohame.
TASR

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Európska liga

Pozri viac

HOKEJ.sk