Naši legionári v zahraničných ligách: Kelemen, Buček a Trabalík nepustili ani gól, "trefy" Janočka so Slovákom znamenali body
zdroj:

Výsledky vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných ligových súťažiach (23.-25. novembra 2001): ČESKO I. liga - 15. kolo: Slovan Liberec - Bohemians Praha 3:2 Vladimír Kožuch hral do 57. minúty, Ivan Hodúr a Jozef Valachovič (všetci

Výsledky vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných ligových súťažiach (23.-25. novembra 2001):

ČESKO
I. liga - 15. kolo:
Slovan Liberec - Bohemians Praha 3:2 Vladimír Kožuch hral do 57. minúty, Ivan Hodúr a Jozef Valachovič (všetci Liberec) nehrali. V mužstve hostí Kamil Čontofalský odchytal a Karol Kisel odohral celý zápas.

Viktoria Žižkov - Slavia Praha 1:0
Ján Kozák (Slavia) na zápas nenastúpil.

Sparta Praha - 1. FC Synot Staré Město 3:1 Vladimír Labant absolvoval celý zápas, Rastislav Michalík nastúpil v 76. minúte, Peter Babnič (všetci Sparta) nebol ani na lavičke. Alexander Homér odohral celý zápas, Pavol Kopačka (obaja Synot) bol na ihrisku od 86. minúty.

FK Drnovice - FK Jablonec 1:1
Róbert Semeník hral od 85. minúty, Dušan Sninský (obaja Drnovice) nehral. Za Jablonec Tomáš Lovasík odchytal a Martin Petráš odohral celý zápas, navyše dostal aj žltú kartu.

Slezský Opava - Stavo Artikel Brno 2:1
Ladislav Suchánek bol počas celých 90 minút na ihrisku a v 32. minúte strelil prvý gól domácich. Adrián Gula (Opava) hral do 26. minúty. V mužstve Brna Miloš Krško nehral.

Marila Příbram - FK Teplice 1:0
Róbert Novák (Příbram) nastúpil v 81. minúte, Zdenko Frťala a Vladimír Leitner (obaja Teplice) odohrali celý zápas.

Sigma Olomouc - Baník Ostrava 2:1
Ľuboš Reiter absolvoval celý zápas a strelil prvý gól v českej najvyššej súťaži. Martin Prohászka bol na ihrisku do 88. minúty, Marek Špilár a Kamil Susko (všetci Ostrava) nehrali.

NEMECKO
I. liga - 14. kolo:
VfL Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach 3:1
Miroslav Karhan v drese domácich odohral celý zápas. Igor Demo (Borussia) pre zranenie nenastúpil.

II. liga - 14. kolo:
Reutlingen - Karlsruhe 1:0
Róbert Hanko (Karlsruhe) nehral.

Mannhem - Babelsberg 4:1
Richarda Slezáka v 62. minúte vystriedali.

Frankfurt - Hannover 1:1 Peter Németh (Frankfurt) sa dostal na ihrisko v 64. minúte a v ďalšom priebehu zápasu dostal aj žltú kartu.

Union Berlín - Aachen 5:1
Ivan Kozák (Union) absolvoval celý zápas.

ANGLICKO
I. liga – 14. kolo:
FC Liverpool - Sunderland 1:0
Stanislav Varga sa v drese hostí nepredstavil.

Middlesbrough - Ipswich Town 0:0
Szilárd Németh (Middlesbrough) hral do 75. minúty.

II. liga - 21. kolo:
West Bromwich Albion - Braford 1:0
Igor Bališ v mužstve domácich hral do 82. minúrty a dostal žltú kartu.

ŠKÓTSKO
I. liga - 16. kolo:
Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 2:1
Ľubomír Moravčík (Celtic) bol na ihrisku do 56. minúty a za ten čas dostal aj žltú kartu.

FC Dundee - Hearts 1:1
Róbert Tomaschek (Hearts) nehral

ŠPANIELSKO
CD Tenerife - Malaga 1:0
Samuel Slovák v drese domácich absolvoval celý zápas, v 58. minúte strelil jediný gól zápasu a v posledných sekundách dostal aj žltú kartu.

TALIANSKO
I. liga - 11. kolo:
Inter Miláno - Fiorentina 2:0
Vratislav Greško (Inter Miláno) odohral celý zápas a dostal aj žltú kartu.

RAKÚSKO
I.liga – 21. kolo:
Rapid - Austria 1:1
Peter Lérant bol počas celého duelu na ihrisku a dostal aj žltú kartu, Vladimír Janočko (obaja Austria) taktiež odohral celý zápas a v 93. minúte vyrovnával na 1:1.

Admira - Sturm Graz 3:4
Peter Hlinka (Sturm) bol na ihrisku od 46. minúty.

TURECKO
I. liga - 13. kolo:
Göztepe - Fenerbahce 0:5
Miroslav Barčík za domáce mužstvo nenastúpil.

Ankaragücü - Kocaelispor 2:0
Milan Timko v drese hostí absolvoval celý zápas.

Bursaspor - Rizespor 1:0
Marián Kelemen odchytal celý zápas, Miloš Soboňa (obaja Bursaspor) hral od 89. minúty.

Brest - Le Havre 1:2
Alexander Vencel za hostí odchytal celý zápas.

MAĎARSKO
Šopron - Kispest 2:3
Ľubomír Orabinec nastúpil na ihrisko v 61. minúte, Karol Praženica (obaja Šopron) nehral.

Ferencváros - Vasas 2:0
Igor Szkukálek absolvoval celý zápas, Attila Pinte prvý polčas, Tibor Jančula (všetci Ferencváros) nenastúpil. Július Nôta stál v bránke hostí počas celého zápasu.

Újpest - Debrecín 2:2
František Kunzo (Újpest) bol na ihrisku celých 90 minút. Jozef Majoroš (Debrecín) hral do 86. minúty.

Dunaferr - MTK 2:0
Marek Penksa (Dunaferr) odohral celý zápas.

HOLANDSKO
Vitesse Arnheim - Roda Kerkrade 2:0
Marián Zeman (Arnheim) nehral.

GRÉCKO
I. liga – 6. kolo:
Škoda Xanthi - PAOK Solúň 1:0
Juraj Buček bol počas celého zápase v bránke domácich.

POĽSKO
I. liga – 2. kolo nadstavby (o titul):
Wisla Kraków - Pogon Szczecin 1:0
Ivan Trabalík (Kraków) odchytal celý zápas.

© 2001, Autorské práva SITA a.s. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. je výslovne zakázané.