ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Del Bosque po prehre s Las Palmas: "Súper prekypoval nadšením, neodolali sme jeho útokom."
zdroj:

Del Bosque po prehre s Las Palmas: "Súper prekypoval nadšením, neodolali sme jeho útokom."

Kormidelník Realu Madrid Vicente del Bosque sa na tlačovej konferencii po stretnutí pokúšal vysvetliť príčiny prehry jeho zverencov v španielskej lige na ihrisku UD Las Palmas 2:4. "Hlavný dôvod prehry? Ja osobne ho vidím v tom,

Kormidelník Realu Madrid Vicente del Bosque sa na tlačovej konferencii po stretnutí pokúšal vysvetliť príčiny prehry jeho zverencov v španielskej lige na ihrisku UD Las Palmas 2:4.
"Hlavný dôvod prehry? Ja osobne ho vidím v tom, že súper prekypoval nadšením a túžbou po víťazstve. Naša defenzíva bola katastrofálna, obrana sa nevedela vysporiadať s útokmi domácich. Musíme si rozanalyzovať chyby, aby sme sa ich nabudúce vyvarovali. Čas súri, toto je naliehavá úloha. Je našou povinnosťou byť v sobotu pripravení na ďalší zápas. Ešte sa chcem zmieniť o Las Palmas - je to mužstvo, ktoré hrá veľmi korektne, a nerobí zásadné chyby," zoširoka vysvetľoval tréner Realu.
Del Bosgue zareagoval aj na názor, podľa ktorého tím kráľovského klubu zvykne ťahať za kratší koniec v druhom polčase.
"V prvom polčase v Las Palmas sme hrali celkom dobre a zdalo sa, že máme priebeh duelu pod kontrolou. Po vylúčení Munitisa sa herný prejav evidentne zhoršil, preto sme prehrali. Okrem toho, domáci po prestávke útočili s enormným nasadením." Aj kormidelník víťazného kolektívu Las Palmas Fernando Vasquez prezentoval na tlačovke svoj pohľad na stretnutie. Prezradil, že výsledok mu dáva obrovskú satisfakciu: "Porazili sme Real, to je, myslím si, najdôležitejší fakt. Som šťastný a hrdý na svoj tím. Nemenej ma teší aj iná vec - že sme pripravili našim fanúšikom veľkolepý futbalový festival."
(bet)Odporúčame

Najnovšie z klubu: Mallorca

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Španielsko

Pozri viac

HOKEJ.sk