ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Manchester United má záujem o výborného Suaza
zdroj:

Manchester United má záujem o výborného Suaza

Honduraský útočník David Suazo momentálne pôsobiaci v talianskom Cagliari Calcio by mohol byť ústrednou letnou posilou anglického Manchestru Utd

{+l13303}Manchester United prejavil eminentný záujem o honduraského útočníka Davida Suaza, ktorý už sedem rokov pôsobí v talianskom tíme Cagliari Calcio. Tento hráč patrí vo svojom mužstve medzi najlepších futbalistov a keď si ho všimli predstavitelia z Old Traffordu, hneď začali uvažovať o jeho kúpe. Podľa talianskej tlače sa jeho prestup môže uskutočniť už v lete tohto roku.

V tohtoročnej sezóne strelil Suazo 17 gólov a Cagliari svojimi výkonmi výrazne pomohol. V tabuľke strelcov je hneď za Lucom Tonim, Davidom Trezeguetom a Andrejom Ševčenkom. O jeho služby má okrem Manchestru záujem aj viac klubov. Suazo má platnú zmluvu s mužstom do roku 2009. Prezident Cagliari povedal, že hráča nepredá lacnejšie ako 12 a pol milión eur.

Suazo by mohol byť na britských ostrovoch jedným z najlepších útočníkov ligy, takže uvidíme, či sa transfer podarí skompletizovať. O všetkom vás budeme bližšie a včas informovať.

 

 

{+l13304}{+r13305}

Najnovšie z klubu: Cagliari

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Taliansko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Mládež

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk