ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Newcastle chce Maura Esposita
zdroj:

Newcastle chce Maura Esposita

Anglický prvoligový klub Newcastle United prekvapivo prejavil záujem o útočníka US Cagliari Maura Esposita. Jeho prestup by sa mohol uskutočniť už v lete

{+l10608}Anglický prvoligový klub Newcastle United prekvapivo prejavil záujem o útočníka US Cagliari Maura Esposita. Jeho prestup by sa mohol uskutočniť už v lete. Hoci 26-ročný hráč príliš v minulých sezónach futbalovo neoslnil, stále sa o jeho služby zaujíma množstvo klubov. Vedenie Cagliari fanúšikom sľúbilo, že možný transfer hráča určite vyrieši do leta tohto roku.

US Cagliari je po 25. kole na 15. priečke a tím nie je schopný bojovať o najvyššie miesta v tabuľke. Mnohí hráči poznajú aká je reálna situácia v klube a na Maurov odchod sa pozerajú pozitívne. Okrem Newcastlu má o futbalistu vážny interes aj AS Rím, Fiorentina a US Palermo.

Esposito začínal s futbalom v roku 1996 v Pescare, kde strávil tri roky. Neskôr pôsobil v Udinese Calcio a v Cagliari hráva od roku 2004, odkedy nastúpil na ihrisko 59-krát. Odhadovaná suma za prestup činí čiastku okolo 7 miliónov britských libier.

Najnovšie z klubu: Cagliari

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Taliansko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk