Dubnica podľahla moldavskému Tiraspoľu
zdroj:

Slovenský prvoligový klub FK ZTS Dubnica nestačil na Šeriff Tiraspoľ a v priateľskom stretnutí na Cypre prehral 0:3.

FK ZTS Dubnica - FC Šeriff Tiraspoľ 0:3 (0:1)

Vo veľmi kvalitnom a pomerne vyrovnanom zápase súper Dubnicu predčil v efektivite v útočnej fáze.

Zostava FK ZTS Dubnica:
1.polčas: IGAZ - MUJKOŠ, ADÁMIK, KOPAČKA, PLEVA - LENDVAY, NOVÁK, DRŽÍK, SOKOL - FILO, ADAM

2.polčas: IGAS - STAŠKO, ADÁMIK, BAJZA, JONÁŠ - LENDVAY, NOVÁK, BRUŠKO, SOKOL - GRENDEL, IŽVOLT

V záverečnom treťom zápase v rámci pobytu na Afroditinom ostrove nastúpia zverenci trénerskej dvojice Peter Gergely - Ľubomír Nosický v pondelok 13. februára o 15.00 h miestneho času (14.00 h SEČ) proti ďalšiemu rumunskému prvoligovému tímu Panduri Tirgu. Výprava ZTS Dubnica sa vráti na Slovensko v utorok 14. februára.