ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Róbert Jež možno novou posilou MŠK Žilina
zdroj:

Róbert Jež možno novou posilou MŠK Žilina

Žilina prejavila záujem o bývalého slovenského futbalistu reprezentácie do 21 rokov Róberta Ježa

Bývalý slovenský futbalista reprezentácie do 21 rokov Róbert Jež by sa mohol stať novou posilou MŠK Žilina. Dvadsaťštyriročný stredopoliar (nar. 10. júla 1981) rokuje s funkcionármi žilinského klubu o možnom kontrakte.

"Môžem potvrdiť, že sme o tohto futbalistu prejavili náš záujem. Nič však nie je definitívne a Jež s nami ešte na sústredenie do Rakúska neodcestuje," povedal pre agentúru SITA generálny manažér MŠK Karol Belaník.

Úradujúci futbalový vicemajster Slovenska absolvuje od pondelka plánované desaťdňové sústredenie v rakúskom stredisku Söchau, kde by mal odohrať štyri prípravné duely. V žilinskom kádri zatiaľ veľa zmien nenastalo. S mužstvom už trénuje po dlhotrvajúcom zranení Branislav Labant, individuálne sa pripravuje Šesták, ktorý zostáva na Považí. Klub však nepočíta so službami Vladimíra Staša, ktorému sa skončila zmluva, brankár Ivan Trabalík je voľným hráčom.

Jež je odchovancom nitrianskeho futbalu. V roku 2000 prestúpil spod Zobora do Viktorie Plzeň, ktorej hráčom bol až doteraz. V roku 2004 strávil jesennú časť sezóny na hosťovaní v Marile Příbram, v januári 2005 sa však vrátil do Plzne a pomohol mužstvu vybojovať postup do najvyššej českej súťaže.

Najnovšie z klubu: VSS Košice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 3. liga Východ

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk