ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Janočko hviezdou kola v Grécku
zdroj:

Janočko hviezdou kola v Grécku

Do vynikajúcej formy sa po šesťtýždňovej pauze zavinenej zranením dostáva slovenský futbalový reprezentant Vladimír Janočko. Ofenzívny stredopoliar Škody Xanthi sa počas uplynulého víkendu stal hviezdou 28. kola I. gréckej ligy. O víťazstvo svojho

Do vynikajúcej formy sa po šesťtýždňovej pauze zavinenej zranením dostáva slovenský futbalový reprezentant Vladimír Janočko. Ofenzívny stredopoliar Škody Xanthi sa počas uplynulého víkendu stal hviezdou 28. kola I. gréckej ligy. O víťazstvo svojho mužstva 3:1 proti Ethnikosu Atény sa 24-ročný futablista pričinil jedným presným zásahom a dvoma gólovými prihrávkami. V gréckom špecializovanom športovom denníku Time dostal najvyššiu známku 3,5. "Cítim, že forma sa mi začína vracať," povedal pre agentúru SITA bývalý hráč 1. FC Košice, ktorý bol po jesennej časti vyhodnotený ako druhý najlepší legionár silnej gréckej súťaže. "Ethnikos bol nepríjemný súper, naposledy remizoval doma so silným PAOK-om Solún 3:3. Hralo sa mi dobre, no mrzí ma, že som nestrelil aj druhý gól. Za stavu 3:0 som spálil tutovku a ďalšiu dobrú strelu mi súperov brankár chytil. Na svoj prvý dvojgólový zápis v Grécku si tak budem musieť ešte počkať. V klube vládne relatívna spokojnosť, pretože sme sa týmto víťazstvom definitívne zachránili a splnili tak predsezónny cieľ. Mohli sme však hrať aj Pohár UEFA. Z 8. miesta na 6. už ale poskočiť nemôžeme," dodal Vladimír Janočko.

(SITA)
© 2001, Autorské práva SITA a.s. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. je výslovne zakázané.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: FC Petržalka

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

HOKEJ.sk