zdroj: TASR; Róbert Fritz; Silvia Turcerová

Vo víkendovom 20. kole Fortuna ligy nebola núdza o pekné góly. Celkovo ich padlo desať a viacero z nich by si zaslúžilo miesto vo výbere najkrajších zásahov. Náš expert Martin Černáček vybral tri, ktorý bol podľa vás ten naj?

Dôležitý gól tesne pred predstávkou zaznamenal v súboji Senice s Trnavou Samson, ktorý zvyšoval na 2:0. Záhoráci tento náskok udržali a prekvapivo zdolali „andelov“. Rovnakým skóre 2:0 sa skončil aj zápas Slovana Bratislava s Trenčínom. „Belasých“ nasmeroval za víťazstvom v 25. minúte obranca Vernon De Marco. Sereď zasa v Zlatých Moravciach od 28. minúty prehrávala, no tesne pred prestávkou sa do lopty oprel kapitán Tomáš Hučko, ktorý vyrovnal a položil tak základy víťazstva svojho tímu 3:1.