ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Komárno vystužilo stredovú formáciu, prichádza staronová posila
zdroj: facebook.com/KFCKomárno

Komárno vystužilo stredovú formáciu, prichádza staronová posila

Komárno túži byť súčasťou druhej najvyššej súťaže aj v budúcej sezóne, k dosiahnutiu tohto cieľa bude chcieť prispieť skúsený srbský ofenzívny stredopoliar Goran Matič. Stará známa tvár sa do KFC vracia po jeden a pol roku.

Matič počas prvého pôsobenia v Komárne odohral za klub 40 zápasov, v ktorých si do štatistík pripísal 16 gólov a 14 asistencií. Minulú sezónu dohral tridsaťročný srbský záložník v Skalici, jesennú časť aktuálneho ročníka strávil v konkurenčnom Trebišove, nachádzajúcom sa na dne druhej ligy. V jeho drese nastúpil celkovo na 15 zápasov a zaznamenal štyri góly.

"Som rád, že som sa vrátil. Veľa hráčov sa vymenilo odkedy som odišiel, ale s väčsinou sa poznáme. Máme dobre poskladané mužstvo, veľa mladých talentov, pár starších skúsených hráčov a dobrého trénera, ktorý sa popri taktike snaží veľa pomôcť hráčom aj v individuálnom rozvoji. Atmosféra v mužstve je výborná a podľa mňa máme všetko na to, aby sme dosiahli náš cieľ udržať sa v II. lige," povedal pre oficiálnu facebookovskú stránku klubu Matič.

Komárno po jeseni okupuje s dvadsiatimi bodmi dvanáste miesto tabuľky druhej ligy. Mužstvo nedávno posilnil srbský brankár Miroslav Grujičič z treťoligového Lučenca. Fanúšikov KFC môže tešiť aj zotrvanie skúseného obrancu Kornela Salátu či stredopoliara Kristófa Domonkosa.

zdroj: facebook.com/KFCKomárno

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Komárno

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk