ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Komárno získalo nového brankára, zalovilo v tretej lige
zdroj: facebook.com/KFC Komárno

Komárno získalo nového brankára, zalovilo v tretej lige

Komárno sa po jesennej časti druhej ligy nachádza len jednu priečku nad hranicou zostupu, skvalitniť defenzívu by mala nová akvizícia v podobe srbského brankára Miroslava Grujičiča. KFC o novej posile informoval na svojom oficiálnom facebooku.

Dvadsaťpäťročný gólman prichádza do dvanásteho tímu druhej najvyššej súťaže z treťoligového Lučenca. Na konte má aj deväť zápasov zo srbskej najvyššej ligy, svoju vlasť mohol reprezentovať na majstrovstvách Európy U19 v roku 2012.

“Pripojil som sa ku KFC, lebo si myslím, že tu veci fungujú veľmi profesionálne a aby som pomohol klubu, lebo majú kvalitu na vyššie ako 12. miesto v tabuľke. Hlavný tréner mal veľkú kariéru, chcel som s ním spolupracovať a ukázať moje brankárske schopnosti,” povedal Grujičič, ktorý predstaviteľov Komárna zaujal svojím výborným výkonom v 3. kole Slovnaft Cupu, práve proti druholigistovi.

Komárno v zimnom prestupovom okne získalo do tímu aj ofenzívneho záložníka zo Slovinska Kristijana Šipeka. Ten nastúpil v minulosti v 44 zápasoch slovinskej najvyššej ligy vo farbách ND Gorica a NK Radomlje. Donedávna hrával za NK Dob. Fanúšikov KFC môže tešiť aj zotrvanie skúseného obrancu Kornela Salátu či stredopoliara Kristófa Domonkosa.

zdroj: facebook.com/KFC Komárno

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Komárno

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk