ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Šamorín pokračuje v zbrojení, podpísal legionára zo štvrtej ligy
zdroj: stksamorin.sk

Šamorín pokračuje v zbrojení, podpísal legionára zo štvrtej ligy

Šamorín čakajú v jarnej časti druhej najvyššej súťaže záchranárske práce, na čo reaguje príchodom už štvrtej posily. Najnovšou akvizíciou druholigistu sa stal brazílsky ofenzívny stredopoliar Matheus Gonçalves, ktorý podpísal na juhu Slovenska zmluvu do konca sezóny s následnou opciou.

Dvadsaťjedenročný brazílsky futbalista absolvoval so Šamorínom celú doterajšiu prípravu, počas ktorej presvedčil trénera Jána Blaháča a vedenie klubu o svojich schopnostiach. “Od príchodu do klubu mám veľmi dobré pocity, všetci ma vrúcne prijali. Som veľmi šťastný, že sme sa dohodli na spolupráci. Budem sa snažiť pokračovať v tvrdej práci, každý deň sa zlepšovať a pomôcť tímu v dosiahnutí našich cieľov,” prezradil pre klubový web Matheus, ktorý si naposledy obliekal dres štvrtoligového OFK Veľký Ďur. Na slovenských trávnikoch pôsobí Brazílčan už tri roky, keď si zahral aj vo Zvolene, Humennom a TJ Imeľ. V aktuálnej sezóne zaznamenal päť presných zásahov.

Šamorín je v zimnom prestupovom okne nesmierne aktívny. Aktuálne trinásty celok druhej ligy najskôr priviedol záložníka Denisa Janča z Popradu. Následne skompletizoval transfery dvojice stopérov, a to Konstantinosa Oikonomoua z Ergotelisu a Nikolu Unkoviča z fortunaligovej Serede.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: 4. liga ZsFZ Juh

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk