ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Weiss prehovoril o príchode do Slovana. Kedy nastúpi na zápas?
zdroj: skslovan.com

Weiss prehovoril o príchode do Slovana. Kedy nastúpi na zápas?

Po tom, ako generálny riaditeľ bratislavského Slovana Ivan Kmotrík ml. pár hodín po derby v Trnave oznámil príchod Vladimíra Weissa ml. do klubu, prehovoril aj samotný hráč. Tridsaťročný rodák z hlavného mesta potvrdil, že sa s "belasými" dohodol na spolupráci, chvíľu však ešte potrvá, kým sa predstaví v akcii.

Šesťdesiatšesťnásobný slovenský reprezentant naposledy pôsobil v Katare. Počas zimy sa pripravoval individuálne a čakal na vhodnú ponuku, pričom od začiatku bola v hre alternatíva jeho príchodu do Slovana Bratislava. Úradujúci majster sa s ním napokon dohodol na spolupráci, o čom v pondelok oficiálne informoval na svojom klubovom webe. 

„Vlado je výborný futbalista a veríme, že keď bude stopercentne zdravý, môže byť pre Slovan veľkým prínosom. Som veľmi rád, že sme sa dohodli na spolupráci. Vyžiadali sme si potrebné dokumenty z Kataru, aby sme ho mohli zaregistrovať ako nášho hráča. Vlado je stále po zranení, takže ešte potrebuje čas, no verím, že sa čím skôr dostane do formy, v akej ho všetci poznáme. Jeho príchod predstavíme aj oficiálne na tlačovej konferencii, avšak až po tom, ako budú dotiahnuté všetky potrebné dokumenty, čo tiež zaberie určitý čas,“ povedal pre klubový web generálny riaditeľ Ivan Kmotrík ml.

„Kvôli fanúšikom Slovana, ako aj kvôli Ivanovi Kmotríkovi ml., chcem hrať za najúspešnejší slovenský klub. Tak som sa rozhodol, je to môj vnútorný pocit. Som presvedčený, že je to správne rozhodnutie a verím, že do dvoch týždňov by som mohol nabehnúť do tréningu s prvým tímom,“ vyhlásil Vladimír Weiss ml., ktorý nechýbal ani na nedeľňajšom zápase "belasých" na pôde trnavského Spartaka.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Česko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk