ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Šťastie v nešťastí. Zidane spôsobil škodu na aute, splnil požiadavku fanúšika
zdroj: as.com

Šťastie v nešťastí. Zidane spôsobil škodu na aute, splnil požiadavku fanúšika

Snom viacerých futbalových fanúšikov je stretnúť svoj idol len tak v rámci prechádzky po meste či iných bežných činností. Ide o ideálnu príležitosť na zisk podpisu, spoločnej fotografie či obdržania nejakých suvenírov. Niekedy sa tak môže stať za netradičných okolností.

Svoje by o tom vedel povedať Ignacio Fernández. Počas šoférovania cez madridskú štvrť Valdebebas doňho cez víkend narazilo zozadu auto. Spôsobilo mu to menšiu škodu na motorovom vozidle. A kto bol vinník? Samotný tréner Realu Madrid Zinedine Zidane, ktorý mal namierené na ranný tréning. Hnev fanúšika sa v tom momente zmenil na radosť.

"Akonáhle som ho uvidel, spoznal som ho. Povedal som mu, že by som ho rád stretol osobne za iných okolností, ale ani toto nebolo zlé," opísal tento moment priaznivec Fernández podľa denníka Marca. Na vinníka sa v tomto prípade nehneval. Uvedomil si, že má šťastie v nešťastí. "Nepanikáril som, bolo mi jasné, že mám poistku a všetko mi preplatia," pousmial sa Španiel.

Francúzskemu koučovi následne žartovne navrhol, že si autá môžu vymeniť. Po krátkej debate prišla požiadavka, s ktorou skrátka musel vyrukovať. "Požiadal som ho o selfie, pretože inak by mi ľudia neuverili, že do mňa narazilo auto Zinedina Zidana. On bol veľmi ochotný a súhlasil. Dal si dole čapicu a spravili sme si spoločnú fotku," opisoval Fernández ďalej svoj zážitok so Zidanom.

Manažér obchodu s nábytkom si následne dokonca aj vymenil kontakt s veľkou hráčskou i trénerskou osobnosťou. "Zidanovi som dal svoje telefónne číslo, on mne nedal svoje, čo som, samozrejme, čakal. Jeden z jeho zástupcov mi ale následne volal a objasnil, že Zidane sa ponáhľal do tréningového centra a nestíhal. Preto mi zároveň aj poďakoval, že som od neho nevyžadoval podpis, dres či lístky na zápas," dodal na záver Fernández.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Real Madrid

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Anglicko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

HOKEJ.sk