ProFutbal.sk ProFutbal.sk

FOTO: Vladimír Weiss na Slovensku, zatrénoval si s druholigistom
zdroj: FK Železiarne Podbrezová

FOTO: Vladimír Weiss na Slovensku, zatrénoval si s druholigistom

Pracuje na návrate. Krídelník Vladimír Weiss ml. nemá za sebou po futbalovej stránke najvydarenejšie obdobie. Ako je známe, rodák z Bratislavy opustil katarský klub Al-Gharafa a zvažuje svoje ďalšie kroky. Samozrejme, okrem toho si dáva i poriadne do tela, aby sa dostal späť do najlepšej formy.

Tridsaťročný ofenzívny stredopoliar je aj na začiatku februára stále bez klubového angažmánu. Nahlas sa šepká o tom, že by mohol posilniť bratislavský Slovan, s „belasými“ sa ale zatiaľ nepripravuje. V stredu sa 58-násobný reprezentant objavil na tréningu druoligového FK Železiarne Podbrezová.

zdroj: Facebook/FK Železiarne Podbrezová

Weiss sa pred pár dňami stretol s reprezentačným trénerom Pavlom Hapalom, s ktorým si vydiskutoval svoje nešťastné vyjadrenie spred vyše roka, keď vyhlásil, že pod českým koučom už viac nenastúpi. Jeho návrat do národného tímu je opäť možný, no bývalý hráč Manchestru City, Boltonu, Rangers, Espanyolu, Pescary, Olympiacosu, Lekhwiye či Al Gharafy si prv musí nájsť nového zamestnávateľa a začať pravidelne hrávať.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: FK Železiarne Podbrezová

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 1. liga Starší dorast U19

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

HOKEJ.sk