ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Podbrezová priviedla do kádra mladú posilu zo Slovana Bratislava
zdroj: zpfutbal.sk

Podbrezová priviedla do kádra mladú posilu zo Slovana Bratislava

Druholigista z Podbrezovej angažoval do svojho tímu na hosťovanie do konca tejto sezóny mladého stredopoliara Filipa Szeteia. Stále len 17-ročný záložník je odchovancom Slovana Bratislava a člen tímu U17. Je aj člen širšieho výberu reprezentácie SR do 18 rokov. Informuje o tom oficiálny web FK Železiarne.

Na Horehroní by mal perspektívny mladík dostať šancu aj medzi dospelými. V rámci cyklu zimnej prípravy už naskočil do zápasu A-tímu "železiarov" proti Tatranu Prešov. Szetei sa dostal na ihrisko v druhom polčase a v 63. minúte pečatil skóre na konečných 3:0. Pre Podbrezovčanov ide o druhú posilu za ostatný týždeň. Predtým angažoval stredoslovenský klub do svojich služieb hrotového útočníka Mateusza Zacharu, ktorý strávil jesennú časť ročníka 2019/2020 v FK Pohronie.

Podbrezová má po jesennej časti II. ligy na konte 25 nazbieraných bodov, čo jej zabezpečuje priebežné siedme miesto v tabuľke. Minuloročný fortunaligista stráca na vedúce duo Banská Bystrica - Dubnica 13 bodov, od zóny zostupu ho delí iba sedem bodov.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: FK Železiarne Podbrezová

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

HOKEJ.sk