ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Spartak Trnava s tesnou prehrou, Sereď nezvládla druhý polčas
zdroj: facebook.com

Spartak Trnava s tesnou prehrou, Sereď nezvládla druhý polčas

Výsledky prípravných zápasov účastníkov Fortuna ligy (26.1.)

ŠKF Sereď - KF Shkëndija 2:3 (2:1)

Góly: 3. Djiby Ba, 30. Iván - 32. Ibraimi, 57. Radeski, 66. KRIVÁK

Sereď: 1. polčas: Pavol Penksa - Tomás Soares Dabó, Tidiane Djiby Ba, Tomáš Hučko (C), Martin Mečiar - Filip Duranski, Filip Pankarićan - Adam Morong, Dino Špehar, Alex Iván - Senad Jarović. 2. polčas: Michal Bárta - Jiří Janoušek, Tomáš Hučko, Ľubomír Michalík, Martin Slaninka - Filip Duranski, Bankole Olawale Adekuoroye - Áron Dobos, Miroslav Tureček, Roko Jureškin - Panagiotis Louka.

Shkëndija (základná zostava): Zahov - Murati, Dallku, Krivák, Mici, A. Ibraimi, Alimi, Totre, Imeri, Ahmedi, B. Ibraimi

FC Spartak Trnava - FC Olimpik Donetsk 0:1 (0:1)

Trnava: Takáč – Turňa, Mitrea, Anthony, Moenza – Grendel, Tešija, Yusuf – Tavares, Sobczyk, Molnár. (Horvát, Krč, Saymon, Vukojevič, Gamboš, Orlandič)

Donetsk: 
Halimi (45. Čekotun), Ksenz (60. Imeri), Griško (60. Lukjančuk), Zotko (60. Snurnicyn), Pasič, Cimbaljuk (70. Verbnyj), Romanovskij (60. Zavijskij), Kravčuk, (60. Politylo), Čogadze (60. Teixeira), Balašov (60. Kravčenko), Šachab (60. Matar)

Ricardo Chéu, tréner Spartaka: "Dnes sme neodohrali zápas podľa mojich očakávaní. Nastúpili sme proti tímu, ktorý hral veľmi dobre a my sme mali problémy v defenzívnej zóne. Dostali sme gól po individuálnej chybe v momente, keď sme mali mať loptu pod kontrolou. Mali sme aj niekoľko šancí na vyrovnanie, ale bolo na hráčoch vidno, že sú unavení, lebo sme v plnom tréningovom procese. Dá sa povedať, že je to tretí zápas v rozmedzí týždňa, navyše proti kvalitnému mužstvu. Napriek tomu som videl v hre pozitívne signály do budúcna. Teraz máme týždeň na zmenu tréningového rytmu a môžeme urobiť ďalší krok v procese prípravy. Chceme najmä nových hráčov zapojiť do týmu, aby pochopili naše myšlienky a rýchlejšie sa adaptovali. Myslím, že sme na dobrej ceste, netreba sa obzerať dozadu, ale budeme pokračovať v tvrdej práci, aby sme boli pripravení na štart sezóny."

zdroj: fcspartaktrnava.com

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

HOKEJ.sk