ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Prekvapivá náhrada za Rashforda? ManUtd lanári nenávideného veterána
zdroj: TASR/AP

Prekvapivá náhrada za Rashforda? ManUtd lanári nenávideného veterána

Útok Manchestru United sa ocitol v problémoch. Hrotový zakončovateľ číslo jeden Marcus Rashford sa zranil a šesť týždňov bude mimo futbalového diania. "Červení diabli" zháňajú náhradu, pričom v kuloároch sa vyskytlo jedno špeciálne zaujímavé meno.

Podľa viacerých zahraničných médií vrátane magazínu FourFourTwo poškuľuje ManUtd po Carlosovi Tevezovi. Pre tím z Old Trafford ide o veľmi známe meno. Argentínčan už bol súčasťou tohto klubu v rokoch 2007-2009 a podieľal sa na zisku dvoch titulov v Premier League a jedného aj v Lige majstrov. Fanúšikovia ho však znenávideli, keď následne odišiel do konkurenčného Manchestru City. Tam pobudol štyri roky.

Tevez si po odchode z Manchestru vyskúšal aj anabázy v Juventuse Turín či Šanghaji Šen-chua. Od roku 2018 je už naspäť vo svojej domovine a oblieka si dres svojho materského klubu Boca Juniors. Jeho budúcnosť je však neistá, keďže modro-žltí sa chcú vybrať iným smerom a omladiť káder. Tevez bude mať 5. februára už 36 rokov, napriek tomu v predošlej sezóne skóroval päť gólov v dvadsiatich odohraných dueloch. Argentínsky veterán má byť aj preto v hľadáčiku ManUtd, ktorý hľadá krátkodobé riešenie do ofenzívy a mohol by dostať možnosť polročného hosťovania u "The Red Devils".

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Manchester United

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Anglicko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk