ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Žilina si poistila mladého útočníka, po podpise prezradil smelé predsavzatie
zdroj: mskzilina.sk

Žilina si poistila mladého útočníka, po podpise prezradil smelé predsavzatie

Fortunaligový klub MŠK Žilina predĺžil spoluprácu s útočníkom Filipom Balajom. Dvadsaťdvaročný vysoký zakončovateľ by mal pod Dubňom pobudnúť do 30. júna 2022.

"Som šťastný, že naďalej môžem obliekať dres tohto klubu. Určite chcem napĺňať ciele klubu a splácať jeho dôveru. S chalanmi tvoríme skvelý kolektív, preto keď prišla možnosť predĺženia zmluvy, neváhal som nad tým, že je správne tu ostať," povedal pre klubový web natešený Balaj. Mladý 192 cm vysoký útočník počas takmer dvoch rokov odohral za žltozelených 65 zápasov, v ktorých nastrieľal 13 gólov.

V aktuálnej sezóne zasiahol do 13 fortunaligových duelov, v ktorých si pripísal jeden gól, pričom raz skóroval aj v Slovnaft Cupe. Okrem toho nastúpil na štyri zápasy v druholigovej rezerve, kde sa mu podarilo rozvlniť sieť hneď trikrát. "Určite sa budeme všetci na jar snažiť, aby sme do Žiliny doviedli Európu. To je akési predsavzatie spolu s novou zmluvou. Verím, že sa nám bude na jar výsledkovo dariť a budeme prinášať radosť. Som rád za každý jeden gól. Verím, že budú pribúdať a tým pádom pomôžem tímu k naplneniu cieľa," dodal Balaj, ktorý sa počas zimnej prestávky presadil v oboch prípravných stretnutiach šošonov.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Žilina

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

HOKEJ.sk