ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Sereď ukončila spoluprácu s hráčom už po polroku, do štruktúr sa vrátilo známe meno
zdroj: TASR

Sereď ukončila spoluprácu s hráčom už po polroku, do štruktúr sa vrátilo známe meno

Počas uplynulého víkendu nastali dve zmeny v tíme ŠKF Sereď. Účastník Fortuna ligy sa rozlúčil s jedným zo svojich futbalistov a rovnako aj vedúcim mužstva. Na druhú pozíciu našlo mužstvo zo západu Slovenska už aj náhradu.

V klube skončil stopér Abdelaziz Metalsi. Dvadsaťpäťročný bek z Bosny a Hercegoviny bol súčasťou Serede od septembra 2019. Červeno-biely dres si však na seba obliekol len v šiestich prípadoch - päťkrát vo FL a raz aj v Slovenskom pohári. "Po polročnom pôsobení v našom klube po vzájomnej dohode medzi hráčom a klubom prišlo k predčasnému ukončeniu kontraktu. Ďakujeme za odvedenú hru pre náš klub a prajeme mu veľa úspechov v jeho kariére," odkázal ŠKF rodákovi z holandského Utrechtu na svojom facebooku.

V realizačnom tíme Sereďanov skončil vedúci mužstva Ondrej Sobotovič. Na jeho pozíciu prišla ako náhrada známe meno. Do klubu sa vracia bývalý športový riaditeľ ŠKF Roman Čavojský. Zo svojej predošlej pozície odišiel v auguste. Ako vtedy priznal v rozhovore pre ProFutbal.sk, príčinou boli nezhody s trénerom Slavčem Vojneským. Kouč zo Severného Macedónska medzičasom v klube skončil, hlavným trénerom sa stal Roland Praj a na lavičku sa vrátili Peter Lérant s Igorom Obertom.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Sereď

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

HOKEJ.sk