ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Podcast KickOff: Nevydarené letné prestupy
zdroj: Everton FC; Real Madrid CF

Podcast KickOff: Nevydarené letné prestupy

Ďalšia novinka na našom webe. Na jeseň sme rozbehli spoluprácu s bývalým ligovým futbalistom Martinom Černáčekom a prostredníctvom videozostrihov sme vám pravidelne prinášali to najdôležitejšie zo slovenskej Fortuna ligy. Od nového roka na portáli ProFutbal.sk nájdete i futbalový podcast KickOff. Na spolupráci sme sa dohodli s jeho tvorcami Michalom Maťašovským a Michalom Řežábekom.

Podcasty sa dnes stávajú čoraz obľúbenejšie, ľudia ich počúvajú ako „podmaz“ pri práci alebo pri šoférovaní. Aj preto sme sa rozhodli rozšíriť náš obsah a po tradičných článkoch či videu vám prinášame aj audio formu. Futbalový podcast KickOff pripravujú komentátori televízie Orange Šport Michal Maťašovský a Michal Řežábek. Okrem ich vlastných názorov sa dozviete aj viacero zaujímavých štatistík, informácie zo zákulisia, odkazy na dobré knihy či iné futbalové podcasty. 

Nevydarené letné prestupy 

Aktuálne je v plnom prúde zimné prestupové obdobie. Nie vždy sa však hráčom zmena dresu vyplatí. Presvedčili sa o tom i niektorí futbalisti, ktorí prestúpili minulé leto a dnes si možno búchajú hlavu o stenu. Práve tejto téme je venovaná aktuálna časť podcastu KickOff.

Leto 2019 ponúklo autorom futbalových článkov množstvo podnetov na zaujímavé titulky. Eden Hazard smeroval do Realu Madrid, Antoine Griezmann ukončil roky špekulácií a spečatil svoj prechod k Barcelone, João Félix sa stal najdrahším mladíkom sveta. Títo hráči sú oporami aj teraz a darí sa im. Zmena dresu však neprospela každému. V najnovšej epizóde podcastu KickOff sme sa pozreli na osudy hráčov, ktorí nedokázali naplniť očakávania. Luka Jovič, Ante Rebič či Moise Kean, aj od nich sa čakali góly a asistencie, ale realita je úplne iná.

zdroj: youtube.com/KickOff

Instagram ▶▶▶ https://www.instagram.com/kickoffpodcast/
Facebook ▶▶▶ https://www.facebook.com/KickOffFutbalPodcast
YouTube ▶▶▶ http://bit.do/kickOffYoutubeSub
Spotify ▶▶▶ http://bit.do/kickoffSpotifyProfil

Autori:
Michal M. ▶▶▶ https://www.instagram.com/michal1m
Michal Ř. ▶▶▶ https://www.instagram.com/rezi28/

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Podcast KickOff

Pozri viac

HOKEJ.sk