ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Tupta odchádza z Hellasu Verona, bude hosťovať v Poľsku
zdroj: twitter.com/HellasVeronaFC

Tupta odchádza z Hellasu Verona, bude hosťovať v Poľsku

Slovenský mládežnícky reprezentant Ľubomír Tupta odchádza z Hellasu Verona na polročné hosťovanie do poľského tímu Wisla Krakov. Informovala o tom oficiálna webová stránka jeho zastupiteľskej agentúry csm-agency.sk.

"Ľubo potrebuje hrať. V Krakove bude mať väčšiu šancu, ako by mal teraz vo Verone,“ uviedol Juraj Vengloš, riaditeľ CSM-Agency. Tupta dva mesiace nútene pauzoval, absolvoval operáciu kolena. Možnosť ísť na hosťovanie do Wisly privítal.

O svojom novom klube sa informoval aj u spoluhráča z národného tímu Lukáša Haraslína. "Povedal mi, aby som tam išiel hrať. Vo Verone som mal poľských spoluhráčov, aj oni sa pozitívne vyjadrovali o Wisle. Klub je momentálne síce na predposlednej priečke, no určite tam nepatrí a na jar pôjde vyššie. S akými predsavzatiami som prišiel do Krakova? Verím, že budem zdravý, budem pravidelne hrať a gólmi pomôžem Wisle k dobrým výsledkom,“ povedal Tupta, ktorý by mal mať v Krakove na drese číslo 29. Wisla v nedeľu odchádza na sústredenie do Turecka, jarná časť poľskej najvyššej súťaže sa začne 7. februára.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Hellas Verona

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Taliansko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk