ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Trenčín opustil jeden z obrancov, na skúške anglický krídelník
zdroj: astrencin.sk

Trenčín opustil jeden z obrancov, na skúške anglický krídelník

Fortunaligový AS Trenčín hlási po štarte zimnej prípravy prvé zmeny v kádri. Mužstvo Norberta Hrnčára opustil obranca John Neeskens. Potenciálnou posilou je anglický krídelník s nigérijskými koreňmi Nathan Oduwa, ktorý momentálne absolvuje pod Čákovým hradom skúšku.

Ako informuje klubový web, americký krajný bek Neeskens sa rozhodol pre zmenu pôsobiska z rodinných dôvodov. V drese Trenčína si dvadsaťšesťročný obranca pripísal na konto iba tri štarty, v ktorých sa mu podarilo streliť jeden gól. Po vzájomnej dohode s klubom si to v strede týždňa namieril domov do Barcelony.

Dvadsaťtriročný londýnsky rodák Oduwa stihol vystriedať viacero tímov. Vysoký zakončovateľ (189 cm) odštartoval kariéru v štruktúrach Tottenham Hotspur, kde hrával za U21 a neskôr aj v rezerve do 23 rokov. Následne hosťoval v škótskom Glasgow Rangers, kde strávil počas pôsobenia slávneho klubu v druhej najvyššej súťaži pol roka. V rokoch 2016 – 2018 nastupoval v drese slovinskej Olimpije Ľubľana. Minulú sezónu začal už v dánskom Velje, po šiestich mesiacoch si to však namieril do izraelského Hapoeli Hadera.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk