ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Trnava či Bratislava? SFZ rozhodol o dejisku baráže proti Írsku
zdroj: Jozef Bedej

Trnava či Bratislava? SFZ rozhodol o dejisku baráže proti Írsku

Slovenská reprezentácia odohrá v marci mimoriadne dôležité medzištátne stretnutie, v ktorom zabojuje o poslednú miestenku na EURO 2020. V baráži čaká zverencov trénera Pavla Hapala 26. marca 2020 o 20.45 hod. súboj proti Írsku, v prípade víťazstva odohrá rozhodujúci duel vonku podľa výsledku druhého zápasu Bosna a Hercegovina - Severné Írsko.

Slovenský futbalový zväz (SFZ) musel do konca tohto týždňa nahlásiť dejisko domáceho stretnutia s Írskom. Ako informuje na svojom webe, partia okolo kapitána Mareka Hamšíka vyzve ostrovného súpera vo štvrtok 26. marca na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave.

Na Tehelnom poli odohrali sokoli už jedno prípravné stretnutie, pri rozlúčke s triom Škrtel - Hubočan - Nemec remizovali s Paraguajom 1:1. Teraz ich na novom štadióne čaká súťažná premiéra, keďže doterajšie stretnutia kvalifikácie ME 2020 odohrali v Trnave na Štadióne Antona Malatinského, píše sa na webe SFZ. Informácie o predaji vstupeniek zatiaľ nie sú známe.

Slováci doposiaľ nastúpili proti Írom päťkrát, štyri zápasy sa skončili remízou a raz sa z výhry tešili futbalisti zo Zeleného ostrovov. Naposledy si tieto dve reprezentácie zmerali sily 29. marca 2016, prípravný duel v Dubline sa skončil remízou 2:2. Íri odohrali posledný zápas na Slovensku v roku 2010 počas kvalifikácie ME 2012, v Žiline sa zrodil nerozhodný výsledok 1:1.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: A-Mužstvo

Pozri viac

HOKEJ.sk