ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Petráš o kauze Boženík: Robo to neznáša dobre. Nechce, aby sa hovorilo, že je zradca
zdroj: Jozef Bedej

Petráš o kauze Boženík: Robo to neznáša dobre. Nechce, aby sa hovorilo, že je zradca

Martin Petráš z agentúry IF Management nesúhlasí s kritikou zo strany majiteľa MŠK Žilina a uviedol, že s Róbertom Boženíkom chcel začať spolupracovať už pred 2,5 rokmi.

"Nebolo nám to umožnené, boli sme v kontakte, spoluprácu sme chceli obnoviť od dátumu, keď sa mu skončila zmluva s nejakým právnikom, ktorú musel podpísať. Určite to nebolo tak, že sme niekde v noci podpisovali zmluvu. Robo to neznáša dobre, je z toho smutný, v Žiline vyrástol, dal Žiline veľa, určite nechce odísť, aby sa o ňom hovorilo, že je nejaký zradca," povedal Petráš pre RTVS. 

Neskôr poskytol stanovisko aj TASR: "Nebudem sa vyjadrovať k slovám majiteľa MŠK Žilina Jozefa Antošíka. Mrzí ma, že Róbert ako Žilinčan týmto veľmi trpí a momentálne neprežíva pokojné obdobie. Na tvrdé slová reaguje citlivo. Naša agentúra stojí za záujmami hráčov a stará sa o to, aby boli spokojní a žiadame rešpekt. Róbert Boženík je plnoletý a svojprávny, mal právo rozhodnúť sa využiť naše služby. Nevidím dôvod na to, aby bol za to trestaný. Čo sa týka záujmu CSKA Moskva, registrujeme a rešpektujeme túto vážnu ponuku, ktorú priniesla iná agentúra. Prestupové obdobie vo veľkých ligách sa však ešte ani nezačalo. Nechceme urobiť unáhlené rozhodnutie a naším cieľom je, aby si Róbert vyberal z viacerých možností. FC Janov a CSKA Moskva sú vážni záujemcovia, no nemusia byť jediní. Zároveň by som chcel povedať, že za agentúru IF Management rozhodujem iba ja a obvinenia naznačujúce ovplyvňovanie mladých hráčov na reprezentačných zrazoch nie sú na mieste."

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Slovensko

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

HOKEJ.sk