ProFutbal.sk ProFutbal.sk

VIDEO: Haraslín rozpútal po góle a pohárovom postupe divokú zábavu v kabíne
zdroj: facebook.com/LechiaGdansk

VIDEO: Haraslín rozpútal po góle a pohárovom postupe divokú zábavu v kabíne

Slováci sa vedia baviť. Najnovším dôkazom tohto všeobecného faktu je počin nášho futbalistu Lukáša Haraslína. Slovenský krídelník prežil v stredu vynikajúci večer. Predstavil sa v osemfinále poľskej pohárovej súťaže, v ktorom jeho Lechia Gdansk vyradila Zaglebie Lubin.

Hosťujúci zverenci Martina Ševelu síce vyhrávali po polčase 2:0, po zmene strán však hráči Gdansku otočili na 3:2, a to tromi gólmi v priebehu desiatich minút (53.-63. min.). Na úspechu zeleno-bielych sa podieľal aj 23-ročný rodák z Bratislavy. Haraslín sa presne trafil v 55. minúte a posunul svoj tím medzi okteto najlepších. Obhajca Poľského pohára Lechia tak nebude chýbať vo štvrťfinále, z čoho mali domáci futbalisti, samozrejme, nesmiernu radosť.

Po vydarenom stretnutí sa rozprúdili v kabíne Gdansku obrovské oslavy. Eufóriu a vlnu radosti pociťoval aj Haraslín, ktorý bol hlavným iniciátorom pozápasovej zábavy v šatni. Slovák prezývaný "Šulo" si to užíval a cítil sa dobre. Vyskočil na stôl a so spoluhráčmi si zaspieval známu pasáž z pesničky od nemeckej techno/hard dance skupiny Scooter - Maria (I like it loud). Následne nechýbali ani pokriky tamojšieho klubu. Presvedčte sa sami, ako divoko to vyzeralo v kabíne Lechie.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Lechia Gdaňsk

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

HOKEJ.sk