ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Slovenská "šestnástka" v odvete remizovala so Srbskom
zdroj: sfzofficial

Slovenská "šestnástka" v odvete remizovala so Srbskom

Slovenskí reprezentanti do 16 rokov remizovali vo štvrtkovom odvetnom prípravnom zápase so Srbskom 0:0. V prvom stretnutí vyhrali mladí Slováci 2:1.

Slovensko – Srbsko 0:0
Rozhodoval: Marsal (SR), ŽK: Bagín, Hroza.

SR:
Hrdina – Úradník, Hudák, Jaššo, Záhradník (71. Fatona) – Gajdoš, Kukulský, Šuľák(41. Javorček) – Bortoli (62. Kachnič), Juritka (52. Hroza), Martin Repa (52. Mičuda). Tréner: Marek Bažík.

Srbsko: Kaličanin – Radojevič, Djurdjevič, Stjepanovič, Petkovič (49. Brajič), Gluščevič (56. Lazetič), Milanov, Veličkovič (49. Stojanovič), Lekovič (49. Spasojevič) Baždar (56. Milosavič), Tabakovič (49. Kabič). Tréner: Saša Ilič.

Marek Bažík, tréner SR 16: "Vieme už, aké sú odvety, je tam menej síl a zápas má vždy inú atmosféru. Oproti utorkovému sme lepšie začali, prvých desať minút bolo lepších. S fázou od desiatej minúty do konca prvého polčasu som nebol až taký spokojný. Zaskočilo nás, že Srbi hrali trochu nižšie, mali sme s tým problém pri výstavbe útoku, boli sme nervózni, na lopte málo kvalitní. V druhom polčase boli celkom dobré úseky hry a najmä som bol spokojný, že sme sa súperovi dokázali vyrovnať v agresivite, rýchlosti, práci s loptou. Zápas sa mohol skončiť naším víťazstvom, ale mohli sme, samozrejme, aj prehrať. Hlavne, že sme vzadu uhrali nulu, to poteší."

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Mládež

Pozri viac

HOKEJ.sk