ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Káder Senice sa rozrástol o ďalšieho legionára, strieľa góly v Malackách
zdroj: ghanasoccernet.com

Káder Senice sa rozrástol o ďalšieho legionára, strieľa góly v Malackách

Mužstvo Senice je prešpikované legionármi a zdá sa, že filozofia vedenia klubu sa tak skoro nezmení. Na Záhorie prichádza ďalší africký futbalista, tentoraz iba devätnásťročný ghanský krídelník Kwaku Bonsu Osei.

Podľa informácií portálu ghanasoccernet.com podpísal bývalý hráč Bechemu United so Senicou 2,5-ročný kontrakt. Lekárske testy absolvoval už minulý týždeň. „Som nesmierne šťastný, že som podpísal zmluvu s FK Senica. Je to významný krok v mojej kariére,“ nechal sa počuť talentovaný mladík, ktorý sa počas najbližších týždňov bude snažiť presvedčiť trénera Ščasného o svojich kvalitách: „Budem trénovať na maximum, aby som si získal dôveru trénera a pomohol tímu k dosiahnutiu vytýčených cieľov.“

Rýchlonohý krídelník už má na Slovenskou za sebou úspešné dva zápasy. V drese treťoligovej senickej farmy FC Malacky sa strelecky presadil v zápase 13. kola proti ŠK Báhoň (2:0) a následne i v stretnutí 14. kola na pôde SFC Kalinkovo, kde Malacky vyhrali vysoko 5:1. 

„Streliť dva góly v úvodných dvoch zápasoch je skvelé. Cítim sa úžasne, štart na Slovensku mi vyšiel, no musím zostať naďalej sústredený a nohami pevne na zemi. Tréner a spoluhráči ma za výkon pochválili, no ja sa chcem ďalej zlepšovať. Som veľmi ambiciózny, verím, že aj ako mužstvo budeme stúpať vyššie v tabuľke,“ dodal Bonsu Osei, kmeňový hráč Senice, ktorý naberá ostrohy v Malackách. Tým patrí v III. lige Bratislava po 14 kolách priebežná piata priečka.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Senica

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk