ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Ribéry sa v najnovšej FIFA 20 nespoznal: Kto je ten chlap?
zdroj: TASR/AP

Ribéry sa v najnovšej FIFA 20 nespoznal: Kto je ten chlap?

Francúzsky krídelník Franck Ribéry si aktuálne užíva svoje pôsobenie v talianskej Fiorentine, ktorú si už po pár dňoch od príchodu z Bayernu Mníchov zamiloval. Čo si však zjavne nezamiloval, je najnovšia edícia obľúbenej hry FIFA 20.

Tridsaťšesťročný futbalista hral hru so svojimi deťmi, no pohľad na vlastnú tvár ho zaskočil. Postava Ribéryho sa na slávneho hráča vôbec nepodobá. Bývalý francúzsky reprezentant tak na svojom Twitteri poslal tvorcom hry veľavravný odkaz. „Nedávno som so svojimi deťmi hral FIFA 20. Hej, EA Sports, kto je ten chlap?“ pýta sa Ribéry.

Po tom, čo najväčší konkurent PES vycítil svoju príležitosť, okamžite Ribérymu odpovedal. „Ahoj Franck! Vieš, kto je tento chlap?“ napísali tvorcovia PES, kde je tvár rodáka z Boulogne-sur-Mer identická s realitou.

Dôvodom chabej grafiky na najnovšej FIFE je fakt, že oficiálnu licenciu pre taliansku Serie A tentoraz získal PES 2020. Aj preto sa napríklad turínsky Juventus na hre volá Piemonte Calcio. Nuž, buď si Ribéry zvykne na svoju novú tvár, alebo vymení FIFA za PES…

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Fiorentina

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Taliansko

Pozri viac

HOKEJ.sk