ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Kouč Besiktasu Avci: Dúfame, že v Bratislave získame tri body
zdroj: TASR

Kouč Besiktasu Avci: Dúfame, že v Bratislave získame tri body

Bývalý tréner tureckej reprezentácie Abdullah Avci zasadol na lavičku Besiktasu pred touto sezónou, keď v tej minulej doviedol Basaksehir k titulu vicemajstra. Verí, že nový herný systém, resp. noví hráči v tíme si "sadnú" už v Bratislave a odvezú si do Turecku dobrý výsledok

"Besiktas je silné mužstvo a posledných päť rokov stále hrá na európskej scéne. Pre Turecko získal najviac bodov do koeficientu UEFA. Očakávam, že Slovan je tím, ktorý loptu prenechá súperovi a sústredí sa na obranu, pričom sa spoľahne na rýchle protiútoky. Ja dúfam, že zajtra získame víťazstvo a odštartujeme skupinu tým najlepším možným spôsobom. Máme nejakých zranených hráčov a budeme musieť urobiť v zostave zrejme až tri zmeny, vyjadril sa turecký tréner.

Nemecký gólman v tureckých službách tvrdí, že postup je jasným cieľom (foto: TASR)

V bránke hostí dostane dôveru nemecký gólman Loris Karius, známy z pôsobenia v FC Liverpool. "Začíname zajtra v Európskej lige. Očakávania sú veľké, chceme postúpiť zo skupiny. V minulom roku sa nám to nepodarilo. Teraz by sme to radi zmenili. Všetci sa tešíme a sme nadšení, že si opäť zahráme zápasy na európskej scéne. V Bratislave by sme chceli nad Slovanom zvíťaziť. Rešpektujeme Slovan, je to najlepší klub na Slovensku. My však chceme zajtra pred médiami rozoberať dôvody nášho víťazstva," uviedol Karius.

Duel povedú rozhodcovia s Estónska, ako hlavný Kristo Tohver, na čiarach mu budú asistovať Silver Koiv a Aron Härsing. Zápas v priamom prenose odvysiela RTVS na Dvojke.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

HOKEJ.sk