ProFutbal.sk ProFutbal.sk

VIDEO: Turecký Benjamin Button. Pozrite sa, čo si dovolil
zdroj: twitter.com

VIDEO: Turecký Benjamin Button. Pozrite sa, čo si dovolil

V nedeľňajšom prípravnom zápase medzi Bursasporom a Fenerbahce zažili diváci poriadny šok. Dvojica tureckých klubov sa rozhodla využiť reprezentačnú prestávku a výťažok zo stretnutia venovať organizáciám a nadáciám, ktoré bojujú proti rakovine a podporujú deti s Downovým syndrómom a autizmom. Čo sa však udialo na jednej z tribún všetkých poriadne zaskočilo.

V priebehu duelu kamera na štadióne Bursasporu nasnímala mladíka, ktorý na tribúne pokojne fajčil hneď vedľa dieťaťa. Bursaspor napokon triumfoval 2:1, po stretnutí sa však všetky oči upierali na kontroverzné video, ktoré sa objavilo na twitteri a používatelia sa hneď snažili identifikovať "fajčiaceho chlapca". Kto to nakoniec bol a kde boli jeho rodičia, keď sa rozhodol zapáliť si cigaretu uprostred zápasu?

zdroj: twitter.com

Odpoveď napokon všetkým vyrazila dych, ako informuje portál unilad.co.uk "fajčiaci chlapec" bol v skutočnosti 36-ročný otec, ktorý si so sebou na zápas priviedol svojho syna. Na verejnosti to vyvolalo zmes vtipnejších i negatívnejších reakcií. Jeden z komentujúcich ho dokonca nazval "Benjamin Button", iní hovorili o bizarnom až neuveriteľnom príbehu.

Fajčenie na štadiónoch a verejných miestach v Turecku je prísne zakázané, spomínanému otcovi hrozí pokuta vo výške 69 tureckých lír (10,69 eur). Otázkou zostáva, ako mohol na štadióne svojvoľne fajčiť, no známy nie je ani fakt, či ho napokon potrestala polícia.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Fenerbahce

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Taliansko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

HOKEJ.sk