zdroj: TASR

Prvý polčas odvetného stretnutia Európskej ligy medzi gréckym tímom PAOK Solún a slovenským majstrom ŠK Slovan Bratislava sa azda až na pár minút odohrával výhradne v šestnástke belasých, respektíve jej okolia. V 38. minúte však na seba nečakane upozornili práve hostia.

Zverenci trénera Jána Kozáka mladšieho úpenlivo bránili vedenie 1:0 z domáceho zápasu a práve obrana sa postarala aj o postupové góly v odvete. V prvom polčase sa fantastickou strelou postaral o prvý gól stretnutia Jurij Medveděv. Aj keď sa to môže zdať z niektorých záberov, jeho strela nebola tečovaná. „Dostal som prihrávku zo stredu a najprv som chcel centrovať, lebo som videl vo vápne Andraža aj Mohu. Prekvapilo ma však, že obranca proti mne nevystúpil, tak som si to posunul a vystrelil. Dá sa povedať, že to bol môj najkrajší gól v kariére,“ poznamenal šťastný strelec v mixzóne.

O druhý, postupový gól sa postaral Vernon de Marco. Belasí prehrali na Toumba Stadium 2:3, vzhľadom na viac strelených gólov na ihrisku súpera postúpili cez baráž Európskej ligy do skupinovej fázy.