ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Michalík po odchode zo Serede zamieril k neďalekému treťoligistovi
zdroj: facebook.com/fcslovangalanta

Michalík po odchode zo Serede zamieril k neďalekému treťoligistovi

Ľubomír Michalík si našiel nový angažmán. Po tom, ako sa nečakane skončilo jeho pôsobenie v kabíne fortunaligistu ŠKF iClinic Sereď, zamieril skúsený obranca do neďalekej Galanty. Tam si bude obliekať dres Slovana, účastníka III. ligy Západ.

"Skúsený harcovník je novou posilou nášho mladého mužstva. Ľubko vitaj u nás a tešíme sa na spoluprácu," oznámil klub z Galanty prostredníctvom svojho profilu na sociálnej sieti facebook. Práve treťoligistovi má Michalík svojimi skúsenosťami pomôcť k lepším výsledkom. Po úvodných štyroch zápasoch tejto sezóny sa totiž Galanta pohybuje s jediným bodom na poslednom tabuľkovom mieste.

Tridsaťšesťročný obranca už počas svojej bohatej kariéry pôsobil aj v Senci, Dunajskej Strede, kazašskom Kairate Almaty či anglických kluboch Bolton Wanderers, Leeds United, Carlisle a Portsmouth. Iba pred týždňom ukončil spomenuté pôsobenie v Seredi, a to predovšetkým kvôli koučovi.

"Hlavnou príčinou, prečo už v Seredi nie som, je tréner Slavče Vojneski. On si to tak želal a ja to rešpektujem," hovoril Michalík v nedávnom rozhovore pre ProFutbal.sk.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: FC Slovan Galanta

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

HOKEJ.sk