ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Fanúšička vybehla na Tehelné pole, tribúny šaleli. Šporar: Ja mám ženu, nepozeral som sa
zdroj: TASR

Fanúšička vybehla na Tehelné pole, tribúny šaleli. Šporar: Ja mám ženu, nepozeral som sa

Prebiehala 76. minúta zatiaľ najvýznamnejšieho zápasu, aký hostil novootvorený štadión na Tehelnom poli. Grécky klub PAOK Solún čoraz viac dominoval, belasí urputne bránili a snažili sa niečo vymyslieť na favorizovaného súpera. Trochu rozhodiť pozornosť hráčov sa pokúsila fanúšička priamo z tribún.

Futbalová fanatička Samantha sa, pochopiteľne, okamžite stala postavou duelu pre tribúny, tie šaleli a tlieskali jej aj počas toho, ako ju usporiadateľ vyvádzal von. Jej fotografie a videá obleteli sociálne siete, sama si jednu pridala pár minút po vyvedení zo štadióna. Slovenská Kinsey Wolanski sa zrejme nevyhne pokute, jej americká „kolegyňa“ z finále Ligy majstrov musela zaplatiť až päťtisíc eur.

„Prosím? Fanúšička? Ani som sa nepozeral. Ja mám frajerku, takže mňa to vôbec nezaujímalo,“ odvetil po zápase slovinský kanonier Andraž Šporar. Slovanisti mali počas zápasu plné ruky práce, na vyzývavú fanúšičku tak aj zabudli. Podobne reagoval aj brankár Dominik Greif. „Zažil som niečo také prvýkrát, tak ani neviem, čo mám k tomu povedať. Veľmi som ju nesledoval, skôr som sa pozeral na toho esbéeskára, či ju nebude mať problém chytiť. To sa niekedy stáva, takže to ma viac zaujímalo,“ pousmial sa brankár belasých.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

HOKEJ.sk