ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Ďalšia rana pre bardejovský futbal. Trénerské duo opúšťa Partizán
zdroj: ahojbardejov.sk

Ďalšia rana pre bardejovský futbal. Trénerské duo opúšťa Partizán

Partizán Bardejov je znovu v problémoch. Po tom, čo nového sponzora klubu zatkli pre zistenia o finančných podvodoch, skončila v druholigovom klube aj trénerská dvojica. Miroslav Jantek a Vladislav Palša končia v klube z východu Slovenska po vzájomnej dohode.

Bardejovčanom vstup do novej sezóny nevyšiel. V úvodných dvoch zápoleniach II. ligy prehrali v Dubnici nad Váhom tesne 0:1. V domácej konfrontácii proti FC Petržalka sa zrodila ďalšia tesná prehra 1:2. "Pred sobotňajším zápasom s Trebišovom prišlo po vzájomnej dohode a po korektných rokovaniach k rozviazaniu spolupráce s trénerskou dvojicou. Sobotňajší duel, ktorý má úvodný výkop o 17.00 hod., povedie dočasný tréner Branislav Benko. Meno nového hlavného trénera zatiaľ nie je známe," uvádza stránka ahojbardejov.sk, ktorá vyrukovala s touto informáciou.

Pre Bardejov to nie je jediná strata. Začiatkom augusta opustil mužstvo Partizána aj hráč Lukáš Micherda. Ten odišiel na hosťovanie do treťoligového mužstva ŠK Odeva Lipany. Tam podľa spomenutého zdroja dostal popri hraní futbalu aj inú pracovnú ponuku.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Partizán Bardejov BŠK

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

HOKEJ.sk