ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Milan Nemec rezignoval, Pohronie hľadá nového trénera
zdroj: TASR

Milan Nemec rezignoval, Pohronie hľadá nového trénera

Po nevydarenom vstupe do Fortuna ligy, keď Pohronie prehralo oba zápasy s favoritmi Slovanom Bratislava a Dunajskou Stredou, nastala veľká zmena v realizačnom tíme Stredoslovákov. Na pozíciu hlavného trénera k 31. júlu rezignoval Milan Nemec. Klub uviedol, že sa tak rozhodol z osobných a zdravotných dôvodov.

"Je nám to veľmi ľúto, no jeho rozhodnutie rešpektujeme v plnom rozsahu. Ďakujeme za prácu, ktorú pre náš klub odviedol počas dvoch sezón, keď sa podarilo z tímu bojujúceho o záchranu v II. lige vybudovať mužstvo, ktoré postúpilo do Fortuna ligy. Aj keď už nebudeme naďalej spolupracovať, meno trénera Milana Nemca ostane navždy spojené s našim klubom a trvalo zapísané v jeho histórii," píše sa v oficiálnom vyhlásení na klubovom webe Pohronia.

Mužstvo povedie v sobotňajšom stretnutí na pôde Ružomberka mladší z trénerskej dvojice Rastislav Urgela, ktorému dočasne vypomôže mládežnícky tréner Radoslav Vanko. Namiesto Milana Nemca bude vedenie klubu v najbližších dňoch hľadať adekvátnu náhradu.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Pohronie

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

HOKEJ.sk