ProFutbal.sk ProFutbal.sk

DAC a Trnava odohrajú duely 2. a 3. kola v nedeľu, Slovan v sobotu
zdroj: fcdac.sk

DAC a Trnava odohrajú duely 2. a 3. kola v nedeľu, Slovan v sobotu

Účasť troch slovenských klubov v 2. predkole Európskej ligy ovplyvnil aj program úvodných kôl Fortuna ligy. Stretnutia DAC Dunajská Streda a Spartaka Trnava v 2. a 3. kole domácej ligy sa tak budú hrať v nedeľňajších termínoch, duely Slovana Bratislava zasa v sobotu. Informoval o tom oficiálny web FL.

V 2. kole nastúpi DAC na svojom štadióne proti Pohroniu v nedeľu 28. júla o 19.00 h, v tom istom čase sa začne aj zápas Žiliny so Spartakom. V 3. kole Fortuna ligy privítajú Trnavčania futbalistov Nitry v nedeľu 4. augusta o 18.00 h, tento duel odvysiela v priamom prenose Orange Sport. O hodinu neskôr bude mať výkop stretnutie ŠKF Sereď – DAC Dunajská Streda.   

UEFA už potvrdila termíny zápasov Slovana Bratislava v 2. predkole Európskej ligy. S kosovským šampiónom Feronikeli sa stretne v stredu 24. júla o 18.00 h na Tehelnom poli a v utorok 30. júla tiež o 18.00 h v Prištine. Svoje duely 2. a 3. kola Fortuna ligy tak "belasí" odohrajú v sobotu. S Michalovcami budú o ligové body bojovať 27. júla, po dohode s vysielateľom Orange Sport bude mať tento zápas výkop o 20.00 h. O týždeň neskôr 3. augusta o 18.00 h sa Slovan predstaví v Senici.      

Jedna zmena nastala aj v programe 6. kola Fortuna ligy. Zástupcovia klubov v Prezídiu Únie ligových klubov odsúhlasili žiadosť FK Senica o posun zápasu s ViOnom Zlaté Moravce na piatok 23. augusta o 19.00 h z dôvodu termínovej kolízie s iným podujatím v meste.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

HOKEJ.sk