Dobré správy! RTVS odvysiela všetky zápasy slovenských tímov v Európe
zdroj: TASR

Fanúšikovia futbalu na Slovensku môžu jasať, zápasy slovenských účastníkov v Lige majstrov a Európskej lige odvysiela na svojich obrazovkách a na webe Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS). Informovala o tom inštitúcia prostredníctvom sociálnej siete.

Ťaženie slovenského majstra v Čiernej Hore si budú môcť fanúšikovia zapnúť jednak na webe rtvs.sk, ako aj na druhom televíznom kanáli RTVS, na Dvojke. Slovan vyzve v stredu od 20.15 majstra Sutjesku Nikšič, po domácom zápase 1:1 potrebuje na postup nutne streliť gól. Priamy prenos začína päť minút pred výkopom.

Na Dvojke i webe RTVS budú odvysielané aj štvrtkové súboje Európskej ligy. Sériu prenosov začne RTVS v Bulharsku, keď odvysiela prvú polhodinu duelu Levski Sofia - Ružomberok. Bronzový tím ligy doma prehral 0:2 a v odvete bude mať náročnú úlohu. Od 18.55 začne sa prepne prenos do poľského Krakova, kde po domácej remíze 1:1 bude postup naháňať Dunajská Streda. Po skončení zápasu, prípadne predĺženia sa presunie RTVS do Trnavy, kde sa bude Spartak v odvete snažiť zmazať dvojgólové manko z duelu s bosnianskym Radnikom.

Na webe RTVS.sk budú mať fanúšikovia možnosť sledovať naživo všetky tri zápasy.